wnętrze autobusu
Źródło: facebook.com/amorporlosanimalesdifusion/Stella Maris San Martin

Kierowca autobusu podczas burzy zobaczył bezdomne psy. Bez wahania złamał wszystkie zasady

18 Września 2020

Kierowca autobusu musi przestrzegać nie tylko drogowych przepisów. Obowiązują go również reguły dotyczące zachowania w komunikacji miejskiej. Ten mężczyzna z Argentyny pracujący jako kierowca postanowił jednak nagiąć zasady, gdy zauważył bezdomne psy w ciężkiej sytuacji.

Kierowca z Argentyny wykazał się olbrzymią empatią. Mógł przecież przejść obojętnie wobec losu bezdomnych psów, które mijał na ulicy. Stało się jednak inaczej. Mężczyzna postanowił złamać obowiązujące go reguły, by pomóc zmarzniętym, przemokniętym zwierzakom. Wszystko udokumentowali jadący z nim pasażerowie, a jego pracodawca szybko dowiedział się o niesubordynacji.

Znalazła plastikową torbę na środku drogi. Kiedy ją otworzyła, z trudem powstrzymała łzyZnalazła plastikową torbę na środku drogi. Kiedy ją otworzyła, z trudem powstrzymała łzyCzytaj dalej

Kierowca złamał zasady

Podczas kursu w ogromnej ulewie, kierowca autobusu w Buenos Aires zauważył dwa bezdomne psy na ulicy. Niewiele myśląc, zatrzymał się, wyszedł z autobusu i wniósł je do pojazdu, mimo że w jego firmie przewozowej przewożenie zwierząt komunikacją miejską jest niedozwolone. Jednak każdy miłośnik zwierząt wie, że zasady są po to, by je łamać kiedy w grę wchodzi cierpienie czworonogów. Kierowca nie mógł przejść obojętnie obok cierpienia zwierzaków, pozostawionych samym sobie w trakcie ogromnej ulewy.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Będą zmiany w transporcie zwierząt samolotem. Nowe prawo wejdzie w życie w 2021 roku
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3.Rolnik szuka żony. Widzowie zastanawiają się jakie zwierzęta hoduje Paweł. Znamy odpowiedź

Całą sytuację udokumentowali pasażerowie autobusu, którzy podzielili się zdjęciami w sieci. Odbiór był bardzo pozytywny, jednak kierowca nadal nie zastosował się do zasad. Mimo że zdjęcia trafiły do jego pracodawców, ci nie mieli serca ani podstaw, by go ukarać. Choć podjęcie decyzji na temat jego dalszych losów chwilę trwało, zarząd firmy uznał, że choć owszem, kierowca złamał zasady, to zrobił rzecz, która była odpowiednia w tamtej chwili. Finalnie mężczyzna został nawet pochwalony za swój szlachetny czyn!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

psy w autobusie
facebook.com/Stella Maris San Martin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

źródło: iheartdogs.com

Następny artykuł