Katarzyna Skrzynecka na wakacjach
Źródło: Instagram, @katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się wakacjami. Na gwiazdę posypały się gromy, wszystko przez jedno zdjęcie

24 Sierpnia 2020

Katarzyna Skrzynecka ma ostatnio problemy z zaskarbieniem sobie sympatii fanów i internautów. W ostatnim czasie spadła na nią fala krytyki. Gwiazda prawdopodobnie nie zaliczy ostatnich miesięcy do udanych. Na początku wakacji skarżyła się na to, że nie będzie jej stać na wakacje w Grecji z jej rodziną. Jej dochody miały mocno spaść w związku z pandemią koronawirusa. Najwyraźniej sytuacja nie była jednak tak dramatyczna, udało jej się pojechać na Teneryfę. Zdjęcie z wyspy znowu naraziło ją na nieprzychylne komentarze.

Katarzyna Skrzynecka swoje rodzinne wakacje relacjonowała na swoim profilu na Instagramie. Internauci od początku mieli do niej wiele zastrzeżeń. Komentarze o tym, że nie stać jej na wakacje ze względu na problemy finansowe, w sytuacji, w której setki osób straciły źródło dochodów, a inni zanotowali znaczne straty, zostały potraktowane jako próba wzbudzenia litości i przyciągnięcia uwagi fanów. Zdjęcia nie pomogły. Gwiazda odwiedzała delfinaria, pływała na łodziach wycieczkowy i mieszkała w luksusowym hotelu.

Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zaniedbuje psa?Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Gwiazda zaniedbuje psa?Czytaj dalej

Katarzyna Skrzynecka krytykowana za jedno ze zdjęć

Gwiazda nie widziała w swoim zachowaniu nic niestosownego. Sprawa zaczęła przycichać, gdy w sieci ukazało się kolejne zdjęcie, które wywołało złość internautów. Córka aktorki i jurorki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pozuje na nim z delfinem w basenie. Komentującym sprawę internautom nie spodobał się fakt, że najwyraźniej wspiera przemysł rozrywkowy, oparty na wyzysku zwierząt. Delfinaria nie cieszą się pozytywną opinią środowisk zainteresowanych etycznym traktowaniem zwierząt. Małe wybiegi oraz sposób, w jaki traktuje się te morskie ssaki budzą oburzenie wielu osób. Za sprawą głośnego skandalu w jednej z takich placówek, kiedy na jaw wyszedł fakt podawania im leków antydepresyjnych, wiele osób zainteresowało się biznesem rozrywkowym wykorzystującym zwierzęta. Obecnie wiele osób traktuje ośrodki, w którym trenuje się delfiny do wykonywania sztuczek na równi z cyrkami.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Niezwykłe spotkanie kapibary i border collie. Wideo jest hitem w sieci
2. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
3. Rottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodna

Katarzyna Skrzynecka odpowiada na zarzuty fanów

Kontrowersyjne zdjęcie przedstawia jej córkę, głaszczącą delfina po nosie w basenie. O ile wiele osób może nie widzieć w nim nic złego, krytycy nie pozostawiają na gwieździe suchej nitki. Ich zdaniem świadomie wspiera przemysł, który skutkuje cierpieniem zwierząt. Na zdjęciu Alikia Ilia wygląda na szczęśliwą, zwierzę też wygląda na uśmiechnięte, jednak w wypadku jego gatunku taki wyraz pyska nic nie znaczy. Wargi zwierzaka po prostu ułożone są w ten sposób. Skrzynecka twierdziła, że morski ssak znajdował się na wolności, po prostu podpłynął do wyłożonej kafelkami części zatoczki. Mimo to, fani nie uwierzyli w jej zapewnienia. Ostatecznie, w związku z dużą ilością krytycznych komentarzy aktorka postanowiła usunąć zdjęcie. Pozostawiła jedynie filmik, nagrany z łódki, z której można obserwować delfiny na wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILM:

Córka aktorki z delfinemCórka aktorki z delfinem
Instagram, @katarzyna_skrzynecka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Szarika po śmierci. Porażające fakty
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Dlaczego psy uwielbiają lizać kremy? Powód bardzo oczywisty
  4. Chcieli nagrać zabawny filmik, postawili pitbulla i pomeraniana przed sobą. Internauci są wściekli
  5. Jak oduczyć kota ciągłego miauczenia? Sposób jest prostszy niż myślisz
  6. Z ostatniej chwili. Rząd podjął decyzję. Odradza loty do popularnego kurortu. Jest fatalnie

Źródło: pudelek.pl

Następny artykuł