kasia dowbor w kapeluszu
Źródło: instagram/ katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta

19 Sierpnia 2020

Katarzyna Dowbor uwielbia zwierzęta. Tak bardzo, że nawet ujęła je w testamencie! Gwiazda chce, aby jej pupile były zabezpieczone nawet po śmierci. Zwierzęta przecież czują, to żywe istoty, którymi należy się opiekować, a nie porzucać, kiedy są niepotrzebne. Kotki, pieski, konie... Kasia Dowbor kocha wszystkie zwierzaki, co dokładniej obrazuje jedno z jej ostatnich zdjęć.

Katarzyna Dowbor jest bardzo aktywna na Instagramie. Dziennikarkę i prezenterkę obserwuje ok. 85 tysięcy osób i nie ma co się dziwić. Katarzyna pokazuje zdjęcia z planu programu "Nasz nowy dom", z rodzinnego domu czy ogrodu czy ze swoimi najbliższymi. Nie każdy wiedział, że Kasia utrzymuje bardzo dobre relacje z żoną swojego syna, Joanną Koroniewską. Aktorka jest częstym gościem u mamy na Instagramie, co z pewnością podoba się fanom. Kiedy ostatnio Dowbor pochwaliła się zdjęciem z żoną Macieja Dowbora, internauci zachwycili się. Nie tylko Joanna zrobiła teściowej niespodziankę, ale i byli też inni zwierzęcy goście!

Zrobił z owczarka Zrobił z owczarka "żywy kłąb dredów", trzymał go na łańcuchu. Kiedy zapukali do jego drzwi, myślał, że mu się upieczeCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor z Joanną Koroniewską, zdjęcia

"Takich wczoraj miałam gości!"- napisała Katarzyna Dowbor na Instagramie, dodając przy tym emotnikonki serca i uśmiechu. Gwiazdę odwiedziła ukochana synowa, Joanna Koroniewska, ale nie była ona sama. Nie do końca wiadomo, jak to się udało, ale gośćmi dziennikarki były również alpaki. Słodkie zwierzaki zapozowały do zdjęć, jedna z nich wyraźnie widać, że chciała spróbować jak smakują albo pachną włosy prezenterki!

- Tuliłabym! Piękne
- Śliczne goście,, pozdrawiam
- Cudowne zwierzaki - zachwycali się internauci w sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
3. Malamut panicznie boi się kąpieli. Wtedy do łazienki wchodzi dziecko i dzieje się niesamowita rzecz

Myślicie, że wkrótce wesoła gromada zwierzaków Dowbor powiększy się o alpakę? Z pewnością byłoby ciekawe, jednak już teraz gwiazda korzysta z pomocy niani do opieki nad psami, kotami i końmi. Prezenterka jest bardzo zapracowana i nie zawsze daje sobie radę sama w domu. Wtedy do akcji wkracza pani Jola, która doskonale zna się na zwierzakach, a i one ją uwielbiają.

— Ciocia Jola znakomicie się sprawdza. Bez niej bym sobie nie poradziła. […] Jest dobrym duchem tego domu. Kocha moje zwierzęta, zwierzaki też ją kochają — opowiedziała kobieta portalowi fakt.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małe dziecko zostało samo z ogromnym psem w pokoju na noc. Kamery wszystko uchwyciły
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
  4. Nagranie z windy ku przestrodze wszystkich właścicieli. Kobieta w ostatniej chwili uratowała swojego psa
  5. Bezdomny pies rzucił się w ramiona reporterowi. Nie dawał mu odejść, mężczyzn nie miał wyjścia
  6. Niewyobrażalny dramat w Grecji. Niestety, chodzi o Polaka

Źródło: Facebook

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł