katarzyna dowbor
Źródło: instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

18 Sierpnia 2020

Katarzyna Dowbor nie posiada się z radości - jej rodzina właśnie się powiększyła! Dziennikarka Polsatu nie omieszkała podzielić się z fanami wesołą nowiną, od razu pokazała również zdjęcie i wideo. Mało kto mógłby sobie pozwolić na taki gest, jej postawa jest naprawdę godna podziwu. O co chodzi?

Katarzyna Dowbor przekazała fanom na Instagramie wspaniałą wiadomość. Jej rodzina właśnie się powiększyła, a to za sprawą bardzo szlachetnego gestu. Okazało się, że prezenterka nie poprzestała na miłości do zwierząt, które już zamieszkują jej dom. Właśnie przygarnęła pod swój dach kolejną niewinną istotę, którą uratowała od pewnej śmierci.

Kim Dzong Un uznał posiadanie psów za niezgodne z prawem. Wydał oburzający rozkaz, miliony ucierpiąKim Dzong Un uznał posiadanie psów za niezgodne z prawem. Wydał oburzający rozkaz, miliony ucierpiąCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor przekazała radosną nowinę

Prowadząca "Nasz Nowy Dom" nigdy nie ukrywała, że jest wielką miłośniczką zwierząt. Pod swoimi skrzydłami ma już dwa konie, trzy psy i dwa koty. Jednak na tym nie poprzestała i właśnie podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną. Pod jej opiekę trafił kolejny zwierzak, którego prezenterka uratowała przed śmiercią!

- Moja rodzina się powiększyła! Dołączył do niej Bosman! Ten piękny, spokojny i łagodny koń miał trafić do rzeźni! Ale na szczęście udało się go uratować. A teraz u mnie znajdzie dobry dom i będę o niego dbała i kochała go tak jak kocham wszystkie moje zwierzęta, bo mój dom jest ich domem - napisała Katarzyna Dowbor pod filmikiem, w którym wyjaśniła od początku skomplikowaną historię uratowanego Bosmana - czytamy na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie

Katarzyna Dowbor: zwierzęta

Zwierzęta Katarzyny Dowbor są jej prawdziwym oczkiem w głowie. Świadczy o tym choćby fakt, że prezenterka... uwzględniła je w swoim testamencie. W rozmowie z "Faktem" wyjaśniła, dlaczego uważa, że to słuszna decyzja.

- To jest podstawa, bo zwierzęta nie są rzeczami! Jeżeli właściciel zostawił po sobie spadek, to zwierzęciu coś się należy. To przecież członek rodziny. Jeżeli je bierzemy do siebie, to należy im zapewnić godną starość. Przeraża mnie to, jak ludzie są pod tym względem nieodpowiedzialni – mówiła.

Na Instagramie gwiazdy Polsatu znajdziemy mnóstwo zdjęć jej zwierzaków, którym poświęca każdą wolną chwilę. Widać, że pupile naprawdę odgrywają w jej życiu ogromną rolę!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. On naprawdę istnieje, malutki kotek o ludzkiej twarzy. Niebywały widok, ale jest też coś niepokojącego
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Mężczyzna spacerował w upalny dzień. Nagle usłyszał piski psa z auta, od razu wiedział co zrobić
  4. Babcia musi poruszać się na wózku. Jej pies doskonale wie jak jej pomóc, niesamowite wideo
  5. Policyjny pies uratował 82-latkę. Kobieta leżała na ziemi, przygnieciona drabiną
  6. Tragedia u wybrzeża, wybuch, 45 osób nie żyje. Dramatyczna wiadomość ze świata

źródło: instagram.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł