katarzyna dowbor
Źródło: instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

Katarzyna Dowbor spełniła marzenie bohaterki z programu "Nasz nowy dom". Chodziło o psy

15 Września 2020

Katarzyna Dowbor znana jest z tego, że potrafi pomóc każdemu nawet w najcięższej sytuacji. Każdy kolejny odcinek programu "Nasz Nowy Dom" tylko to potwierdza. Tym razem gwiazda Polsatu postanowiła spełnić pewne marzenie bohaterki programu. Chodzi o psy, które są wielką miłością dziewczyny.

Katarzyna Dowbor postanowiła nie tylko zapewnić bohaterkom programu "Nasz Nowy Dom" nowe miejsce do życia, ale także spełnić wielkie marzenie jednej z nich. Tym razem prezenterka udała się do Poręby, by pomóc samotnej matce i jej dwóm córkom. Pani Irena wyrwała się z toksycznego małżeństwa i zamieszkała z dziećmi w domu, który pozostawia wiele do życzenia. Gdy Katarzyna Dowbor zobaczyła warunki, jakie tam panują, nie wahała się ani chwili. Musiała pomóc.

Mężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboruMężczyzna obudził się i prawie dostał zawału. Sytuacja powtarzała się codziennie, w końcu nie miał wyboruCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor spełnia marzenia

Malutki, rozpadający się domek jest w rodzinie pani Ireny od pokoleń. Brakuje w nim ogrzewania, bieżącej wody, łazienki i toalety. Trzy osoby mieszkają w jednym pokoju przedzielonym meblami tak, żeby każda z nich miała choć namiastkę prywatności. Bohaterka programu pani Irena pracuje fizycznie zbierając owoce i grzyby, starsza córka studiuje zaocznie i pomaga mamie dorabiając w pieczarkarni, a młodsza Emilka uczęszcza do szkoły specjalnej. Jak twierdzi jej mama, zostanie uczennicą tej placówki było dla córki dużym ciosem. Emilka jednak jest dobrej myśli i cieszy się z udziału w programie. To właśnie dla niej Katarzyna Dowbor przygotowała specjalną niespodziankę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Seniorka zamknęła suczkę na balkonie. Dramat psa trwał latami, tłumaczenia właścicielki porażają
2. Niebywały widok psa przed i po adopcji. Nic bardziej pozytywnego dzisiaj nie zobaczycie

"Nasz Nowy Dom" pomógł rodzinie

Emilka kocha psy. Prowadząca programu również, postanowiła spełnić więc marzenie dziewczynki i umożliwić pracę z czworonogami. W trakcie pięciodniowych wakacji rodziny w Modlinie zaaranżowała więc spotkanie z psią trenerką i behawiorystką, Katarzyną Bargiełowską. Dzięki temu dziewczynka mogła spędzić czas w towarzystwie kilku uroczych psiaków, a przy okazji nauczyć się, jak się z nimi obchodzić w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Emilka została przeszkolona z podstawowych komend i technik zapobiegania pogryzieniu przez psy. Zarówno dziewczynka, jak i jej mama i siostra były zachwycone tym spotkaniem! Okazało się, że mama behawiorystki mieszka niedaleko nich - Katarzyna Bargiełowska zapowiedziała więc, że będzie odzywać się do Emilki, która w przyszłości chciałaby pracować z psami. Oprócz nowego miejsca zamieszkania rodzina otrzymała także cenne doświadczenie i chwilę wytchnienia od codziennych spraw. Po raz kolejny Katarzyna Dowbor i "Nasz Nowy Dom" odmieniło czyjeś życie na lepsze!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkanie w Krakowie kryło prawdziwy skarb. Wartość znaleziska wbija w fotel
  2. Pojechali do lasu, żeby wyrzucić psa. Włożyli go do reklamówki i zostawili
  3. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  4. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Tragedia nad polskim morzem. Nic nie dało się zrobić

źródło: polsat.pl

Następny artykuł