katarzyna dowbor z rodziną z programu
Źródło: polsat.pl

Katarzyna Dowbor znów zmieniła czyjeś życie. Zrobiła piękną niespodziankę miłośniczce zwierząt

12 Listopada 2020

Katarzyna Dowbor znana jest z miłości i dobroci nie tylko do ludzi, ale i do zwierząt. Sama hoduje konie, ma także psa i kota. Tym razem znów pomogła rodzinie, której członkiem jest także mały piesek. Historia mamy i córki, która kocha zwierzęta, chwyta za serce.

Katarzyna Dowbor od lat prowadzi program, który zmienił życie tysięcy osób. Mowa oczywiście o show Polsatu "Nasz Nowy Dom". Tym razem prezenterka pomogła odmienić życie 15-letniej Amelii, jej chorej mamy i ich małego pieska. Niesamowite, co przeżyła ta rodzina. Teraz w końcu będzie mogła stanąć na nogi.

Wchodząc do Biedronki, można się nieźle zdziwić. Za 20 złotych nasz pupil będzie w siódmym niebieWchodząc do Biedronki, można się nieźle zdziwić. Za 20 złotych nasz pupil będzie w siódmym niebieCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodziny

Katarzyna Dowbor tym razem odwiedziła Mogielnicę, małe miasteczko nieopodal Grójca. Mieszkają tam 15-letnia Amelia i jej mama, pani Barbara. Kobieta pracuje jako pielęgniarka i uwielbia pomagać ludziom. Tym razem jednak to ona potrzebuje pomocy. Samotnie wychowuje nastoletnią córkę, a zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Oprócz problemów zdrowotnych, warunki do życia rodziny były naprawdę niesprzyjające, na szczęście ekipa remontowa wzięła sprawę w swoje ręce.

Z kobietami mieszka ich mały piesek, a Amelia jest wielką miłośniczką zwierząt. 15-latka ma za sobą ciężki okres w podstawówce, gdzie znęcano się nad nią. Próbowała popełnić samobójstwo. Dziś znalazła swoją pasję i uczy się w technikum hodowli koni. Uwielbia te zwierzęta, które pomogły jej w wyjściu z najgorszego okresu w jej nastoletnim życiu.

Budynek, w którym mieszkały matka z córką, był w fatalnym stanie. Większość usterek mogła być realnym zagrożeniem dla życia. Katarzyna Dowbor nie wahała się więc ani chili i postanowiła pomóc rodzinie. Rodzina pojechała na wakacje, w których trakcie na nastoletnią Amelię czekała również specjalna niespodzianka od prowadzącej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka wbiegła pod koła rozpędzonego auta. Miała ważny apel do kierowców
2. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
3. "Biedny owczarek, wskoczył do wody tylko dla rozrywki samolubnych właścicieli". Wstyd, jak zachowali się opiekunowie

Niespodzianka dla miłośniczki koni

Katarzyna Dowbor, wiedząc o miłości Amelii do zwierząt, postanowiła zaprosić ją do swojego domu. Nastolatka, zachwycona tą możliwością, mogła poznać konie prezenterki i spędzić czas ze wszystkimi jej zwierzętami. Później dołączyła do nich także mama nastolatki. To jednak nie koniec - Amelia otrzymała również prezent, zaproszenie na zimowy obóz treningowy, w trakcie którego będzie mogła trenować jazdę konno!

Pięciodniowy remont zakończył się jak zwykle spektakularnym sukcesem i łzami wzruszenia. Efekty oraz wizytę Amelii w domu Kasi Dowbor możecie zobaczyć poniżej.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Mały buldożek myśli, że jest groźny. Wideo ze szczeniaczkiem każdemu poprawi humorMały buldożek myśli, że jest groźny. Wideo ze szczeniaczkiem każdemu poprawi humorCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkańcy przeżywają istne piekło. Mówią już o pladze, są małe, włochate i niewyobrażalnie niebezpieczne, koszmar w Wirginii
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  4. Zrozpaczona właścicielka wszędzie szukała psa. Nagle znalazł się na cudzym balkonie, porażający widok
  5. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  6. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
  7. Chleb z cukrem, czyli gofry naszego dzieciństwa. Wiele osób urozmaicało kanapkę na swój własny sposób

źródło: polsat.pl

Następny artykuł