Kasia i konie
Źródło: instagram/katarzynacichopek

Kasia Cichopek zdradziła, czemu przerwała jeździć konno. Czy wróci do pasji?

21 Lipca 2020

Katarzyna Cichopek uwielbia jeździć konno. Gwiazda w młodości z chęcią realizowała swoją pasję, jednak dziś tego nie robi. Dlaczego aktorka zaprzestała jazdy i czy chciałaby do niej wrócić? Kasia odpowiedziała w komentarzach na Instagramie.

Kasia Cichopek już od 20 lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Emitowany na antenie TVP2 serial otworzył wiele drzwi aktorce, która w 2005 roku wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie poznała swojego męża. Kariera Cichopek nabrała tempa. Aktorka już od wielu lat nie może opędzić się od zleceń. Gwiazda w tym czasie założyła też rodzinę, jej życie diametralnie się zmieniło. Przez nowe obowiązki, pracę, rodzinę, Cichopek musiała zrezygnować ze swojej pasji. Czy gwiazda wróci jeszcze do jazdy konnej?

Pies wpadł na komisariat policji i zgłosił swoje zaginięcie. Niewiarygodne, co na to właścicielePies wpadł na komisariat policji i zgłosił swoje zaginięcie. Niewiarygodne, co na to właścicieleCzytaj dalej

Kasia Cichopek o koniach

- Dawniej ja galopowałam po Mazurskich terenach, teraz zaszczepiam w córci tę wspaniałą pasję - napisała Kasia Cichopek na Instagramie.

Dodała, że przez nowe, inne obowiązki, rodzinę, dzieci i pracę nie starcza jej czasu na realizowanie własnych pasji. Chciałaby, aby córka, Helenka pokochała konie, tak samo jak ona, więc zabiera ją do stadniny. Dziewczynka uczy się jeździć pod okiem instruktorów i mamy. Z pewnością idzie jej świetnie!

- Muszę wrócić do jazdy konnej, ciężko teraz znaleźć czas, ale miłość do koni pozostała - wyznała z sentymentem Katarzyna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kasia CichopekKasia Cichopek z córką
instagram/katarzynacichopek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
  3. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  4. Wspaniałe zachowanie labradora. Powiadomił właścicielkę, kiedy jej syn doznał udaru
  5. Jak nauczyć psa, aby nie prosił o jedzenie? Kilka prostych wskazówek
  6. Straszne odkrycie w polskim jeziorze. Spędzał tam wakacje z rodziną

Źródło: Instagram

Następny artykuł