karetka
Źródło: facebook/Anderson Fechner Bahi

Karetka zabrała właściciela do szpitala. Niemożliwe, co zrobił lojalny pies

17 Października 2020

Karetka pogotowania przyjechała po mężczyznę, który zasłabł na środku drogi. Nie wiadomo, dlaczego poczuł się źle, ale przechodnie pomogli mu, jednak konieczna była pomoc medyczna. Kiedy ratownicy zabrali mężczyznę do środka, lojalny pies zrobił niezwykłą rzecz! Udowodnił, że nie bez powodu o psach mówi się, że są najlepszymi przyjaciółmi człowieka.

Ratownicy pracujący w karetkach pogotowia nieustannie narażają swoje życie i zdrowie, pomagając innym. Pracują też w bardzo stresowych warunkach. Często ponad godzinową normę, wszystko dlatego, że nie ma chętnych osób do pracy, ponieważ jak dobrze wiemy, nie zarabiają dużych pieniędzy. Praca, z jaką mierzą się ratownicy, wymaga od nich nie tylko wielu umiejętności, ale też empatii. Bo co należy zrobić z psem, którego właściciel musi w trybie pilnym zostać przewieziony do szpitala? Ratownicy nie mają wyjścia, muszą wtedy podjąć szybką decyzję, często niestety niekorzystną dla zwierzaków.

Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"Czytaj dalej

Karetka pojechała do szpitala

Anderson Fechner Bahi był świadkiem, kiedy to karetka zabrała mężczyznę do szpitala. Jak powiedział "The Dodo" nie zdziwił go fakt, że ktoś potrzebuje pomocy, a zachowanie czworonożnego przyjaciela. Pies musiał opuścić swojego właściciela, ale nie zamierzał tego robić. Kiedy drzwi karetki zamknęły się, zwierzak wskoczył na stopień samochodu. Skoro nie mógł podróżować w środku, znalazł inny sposób, aby dostać się do szpitala. Pies był tak przejęty losem swojego pana, że postanowił zaryzykować własnym życiem, aby być tylko przy nim.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Ukryta kamera nagrała, co zwierzęta robią w nocy. Nikt się nie spodziewał
2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
3. Urodził się głuchy, szybko skradł serce swoim zachowaniem. Pies je łapkami jak człowiek, nie ma w nosie manier

Zachowanie lojalnego psa zostało nagrane i trafiło do sieci. Internautów dosłownie zamurowało. Sytuacja jak z filmu, wydarzyła się na prawdę! Prawdopodobnie ktoś powiedział ratownikom o psie, który zamierza z nimi podróżować, wiec Ci zgodzili się, aby wszedł do środka. W ten sposób zwierzę nie zostało samo na środku ciemnej ulicy. Mogło pilnować swojego opiekuna, który był dla niego wszystkim.

- Miłość psa do swojego właściciela jest czymś specjalnym. Wierna miłośc - dodał mężczyzna dla The Dodo.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Królowe życia": Izabela Macudzińska spodziewa się nowego członka rodzin. Kobieta podzieliła się radosną informacją
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Ogromny husky i malutkie kociątko zbliżają się do siebie. Mogło się skończyć tylko jednym
  5. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  6. Banki alarmują, wzmożona aktywność oszustów. Tysiące zagrożonych klientów, znikają życiowe oszczędności

źródło: theanimalclub

Następny artykuł