kangur i pies
Źródło: youtube/viralhog

Kangur uwięził psa. Mężczyzna stanął oko w oko ze zwierzęciem, aby go uratować

4 Września 2020

Kangur zmierzył się w bokserskim pojedynku. Nie stanął do walki z innym zwierzęciem, a z człowiekiem. Zwierzę było zaskoczone tym, co się dzieje, jednak nie doszłoby do walki, gdyby nie uwięziło psa. Właściciel stanął w obronie swojego pupila, jednak ta historia ma jeszcze drugie dno.

Zdarzenie, które Wam opisujemy miało miejsce w 2016 roku. Od tego czasu w serwisie YouTube "zabawny" filmik obejrzano ponad 70 mln razy! Kangur został uderzony przez mężczyznę, który postanowił walczyć o swojego ukochanego czworonoga. Chwilę wcześniej kangur mocno trzymał psiaka i nie chciał go puścić. Wszystko wyglądało na to, że ma zamiar go udusić, na co właściciel nie pozwolił. Greig Tonkins wyszedł zwycięsko z tej bójki, ale za tym wszystkim stoi smutna historia.

Trafił do schroniska, dostał ogromnej depresji. Nagle do pitbulla podeszło dziecko, niemożliwe co się stałoTrafił do schroniska, dostał ogromnej depresji. Nagle do pitbulla podeszło dziecko, niemożliwe co się stałoCzytaj dalej

Polowie na terenie kangurów

Kangury mieszkające w Australii są bardzo niebezpieczne. Potrafią wyskoczyć do 9 metrów w górę i rozpędzić się do prędkości blisko 50 km/h. Są bardzo silne, więc nie należy z nimi zadzierać. Jednak pewien mężczyzn w ogóle się nie bał tego zwierzęcia, kiedy chodziło o życie jego psa. Mógł zostać powalony jednym ciosem, ale sam pierwszy uderzył kangura, wprawiając go w osłupienie, co przyczyniło się do jego ucieczki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Właśnie się dowiedzieliśmy. Przykre informacje, miał przed sobą całe życie

Nagranie z bójki od lat krąży po internecie, a widzowie pod nim przerzucają się zabawnymi komentarzami. Nie każdy wie jednak, że do tego incydentu doszło w trakcie polowania w australijskim Condobolin. Greig Tonkins zorganizował je specjalnie dla 19-letniego Kailema Barwicka, nastolatka cierpiącego na nowotwór. Chłopak miał marzenie, aby upolować 100-kilogramowego dzika jeszcze przed śmiercią. Barwick spełnił swoje marzenie, a chwilę później również kolejne, mianowicie ślub z Brandi-Lee Wadwellon. Ich szczęście nie trwało jednak długo, mężczyzna zmarł 2 grudnia.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. Rząd wydał nagle nowe zalecenia. Jest nowa lista krajów z zakazami podróży

źródło: youtube.com

Następny artykuł