człowiek na obrazku
Źródło: facebook/Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się

21 Września 2020

Kamery potrafią zarejestrować obraz nawet, kiedy jest bardzo ciemno. Gdy przełączymy je na specjalny tryb, możemy podglądać, co dzieje się w nocy, kiedy nikt nie patrzy. Leśnicy i inni obserwatorzy często wykorzystują kamery, aby podejrzeć zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Ukryte w trawach czy na drzewach urządzenia potrafią zarejestrować niezwykłe obrazy. Zobaczcie, jakie!

Kamery Nadleśnictwa Baligród, Lasy Państwowe zarejestrowały niezwykłe zjawisko! Miały nagrać zwierzaki, ale ktoś je spłoszył i sam zaprezentował się przed obiektywem. Kiedy pracownicy Nadleśnictwa obejrzeli nagranie, nie mogli powstrzymać śmiechu. Dlaczego? Oczywiście przez człowieka, który doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że jest filmowany. Postanowił zrobić wszystkim psikusa.

Lubelskie. Kierował motocyklem, podróżował z córką. Na drogę wybiegł im łoś, okropna tragediaLubelskie. Kierował motocyklem, podróżował z córką. Na drogę wybiegł im łoś, okropna tragediaCzytaj dalej

Kamery z Nadleśnictwa Baligród

Pewien obserwator przyrody postanowił zażartować i zatańczył przed kamerami. Nie byle co, a zdecydował się na popularny taniec, który znają wszyscy ludzie na świecie. Chodzi oczywiście o macarenę, którą tańczy się niemal na każdym weselu czy zabawie.

- Czasem fotopułapka uchwyci radosnego turystę radośnie pląsającego w gęstym lesie. Jako, że to nasz znajomy to udostępniamy z przestrogą dla innych. Nie bójcie się tańczących fotografów. Pozdrawiamy! ;) Macarena ? ;) Fotopułapka Kazimierz Nóżka - czytamy na Facebooku Nadleścitwa Baligród.

DZISIAJ GRZEJE:1. Skandaliczny filmik z zakładu mięsnego ujrzał światło dzienne. Świnie były traktowane w straszny sposób
2. Żona oskarżyła go o podjadanie z lodówki. Kiedy zobaczył nagranie z ukrytej kamery, oniemiał
3. Kupiła 10-letnią, schorowaną rybkę w zoologicznym. Niemożliwe, co się stało, kiedy zmieniła jej akwarium

Wideo z tańczącym spacerowiczem stało się hitem! Na Facebooku polubione je ponad 17 tys. razy w ciągu kilku dni. Niestety, nie wiadomo, kto był zamaskowanym spacerowiczem. Mężczyzna miał kominiarkę na twarzy. Po takim tańcu z pewnością ciężko byłoby odpędzić się od fanów.

A jaki jest Wasz sposób na nudę? Koniecznie napiszcie nam w komentarzu na Facebooku!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Zamość. Kobietę zaniepokoiły odgłosy wydobywające się z siatki. Podjęła interwencję, uratowała bezbronne życia
  4. Golden retriever urodził się z czarną plamką na pyszczku. Jest wyjątkowy, drugiego takiego nie zobaczycie
  5. Skandaliczne zachowanie nieletnich. Najpierw rzucali w ptaki przedmiotami, później było jeszcze gorzej
  6. Podjęli decyzję. Wszystko wraca do normy. Już za kilka dni obywatele UE będą mieli więcej swobody

Źródło: facebook.com

Następny artykuł