ujęcie z kamery
Źródło: youtube.com/Dog Rescue Channel

Kamera nagrała, jak kobieta wyrzuca z auta niepełnosprawnego psa. Jego reakcja wywołuje strumień łez

25 Listopada 2020

Na nagraniu z kamery wyraźnie widać moment, w którym kobieta porzuciła niepełnosprawnego psa na poboczu drogi. Maluch jest przerażony i nie rozumie tego, co się dzieje. Zdesperowany zwierzak próbował gonić odjeżdżający samochód.

Kamera uchwyciła moment, w którym była właścicielka pozbyła się niechcianego czworonoga. Kobieta zatrzymała się przy drodze za miastem i wypuszcza dwa psy, jeden z nich wygląda na zdrowego labradora o brązowej sierści. Drugi mniejszy zwierzak ma sparaliżowane dwie przednie łapy. Większemu z nich pozwoliła wrócić do samochodu, drugiego zaś porzuciła na pastwę losu.

Ogromna tragedia spotkała Meghan Markle, zaraz po tym jak nakarmiła psa. Księżna upadła, trafiła do szpitalaOgromna tragedia spotkała Meghan Markle, zaraz po tym jak nakarmiła psa. Księżna upadła, trafiła do szpitalaCzytaj dalej

Kamera uchwyciła dramatyczną scenę

Skala okrucieństwa, do jakiego zdolni są ludzie, jest porażająca. Na nagraniu z kamery wyraźnie widać, że gdy zwierzak starał się podążyć za nią do samochodu, ta złapała go i z całej siły odepchnęła, tak że biedny niepełnosprawny pies uderzył pyszczkiem o ziemię. Po tym udało jej się wejść do auta i odjechać trzaskając drzwiami.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Robert Janowski adoptował psią seniorkę ze schroniska. Nic nie zwiastowało tragedii, bardzo współczujemy
2. Gdy matka reżysera zobaczyła "07 zgłoś się", nie przebierała w słowach. Padło określenie, które zawstydziłoby samego Borewicza
3. Skandal. Nie mieści się w głowie, co pseudowłaściciel zrobił owczarkowi. Pies umierał w męczarniach

Ta historia z każdą kolejną godziną staje się coraz gorsza. Po tym, jak mały psiak został porzucony na przedmieściach, ktoś odprowadził go do domu, sądząc, że maluch zgubił się lub uciekł właścicielom. Kobieta nie miała jednak zamiaru wziąć go z powrotem pod swoją opiekę.

Tym razem to zadanie pozbycia się psa przypadło jej mężowi. Mężczyzna wywiózł go w inne miejsce i ponownie porzucił na pastwę losu, upewniając się, że tym razem nie wróci on do ich domu.

Dla TinTina, bo tak nazwano psa, który wykazał się ogromną wolą walki, mimo jaka niesprawiedliwości go spotkała, nie stracił zaufania do ludzi, pojawił się promyczek nadziei. Trafił pod opiekę lokalnej fundacji, która zajmuje się bezpańskimi i niepełnosprawnymi zwierzakami. Od kiedy jego historię opublikowano w mediach społecznościowych, a film z kamery udostępniono w internecie, do placówki wpłynęło ponad 30 ofert adopcyjnych.

ZOBACZ WIDEO:

Polscy policjanci ze wspaniałą akcją, którą nazwali Polscy policjanci ze wspaniałą akcją, którą nazwali "Pies" dla psa. O co chodzi?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
   2. Od północy 13 grudnia zmiana w przemieszczaniu się. Jest potwierdzenie, świetna wiadomość dla pasażerów
   3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
   4. Ogromna tragedia spotkała Meghan Markle, zaraz po tym jak nakarmiła psa. Księżna upadła, trafiła do szpitala
   5. Skandal. Nie mieści się w głowie, co pseudowłaściciel zrobił owczarkowi. Pies umierał w męczarniach
   6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   7. Tajemnicza kosmiczna eksplozja gwiazdy. Po 350 latach pojawiły się wstrząsające doniesienia

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł