Monitoring
Źródło: youtube/BestVideos

Mężczyzna chciał z całej siły kopnąć psa. Nie spodziewał się, jak boleśnie ukarze go los, kamera wszystko nagrała

25 Listopada 2020

Kamera monitoringu osiedlowego uchwyciła moment, w którym pies w typie owczarka niemieckiego podbiegł w stronę przechadzającego się mężczyzny. Pupil wyglądał, jakby jedynie chciał się z nim przywitać. Nocny spacerowicz najwyraźniej darzył zwierzęta antypatią, dlatego niespodziewanie zamachnął się nogą w jego kierunku, żeby zadać cios. Mężczyzna nie przewidział, że karma za karygodne traktowanie zwierząt dopadnie go natychmiast.

Czy karma zawsze wraca? Mówi się, że dobro posłane w świat prędzej czy później stanie się źródłem nieprzewidzianego powodu do szczęścia. Analogicznie złe uczynki ostatecznie przynoszą niepożądane konsekwencje. Dowodu prawdziwości tego twierdzenia możemy dopatrywać się choćby w wielu sytuacjach z życia codziennego.

Chłopiec z zespołem Downa czuł się smutny, bo nie miał przyjaciół. Wtedy w jego życiu zjawia się niezwykły labradorChłopiec z zespołem Downa czuł się smutny, bo nie miał przyjaciół. Wtedy w jego życiu zjawia się niezwykły labradorCzytaj dalej

Mężczyzna próbował zranić owczarka

Pewien mężczyzna, który wybrał się na poranną przechadzkę po jednej z rosyjskich alejek, przekonał się na własnej skórze, że nie warto wyrządzać innym cierpienia, gdyż sami poniesiemy przez to jeszcze większą stratę.

Pewnego ranka około godziny 5:30 mężczyzna szedł zaśnieżoną ulicą, przy której stały zaparkowane samochody. Ku jego zaskoczeniu, gdy znalazł się blisko jednej z posesji, na chodnik wybiegł owczarek niemiecki, który chciał się upewnić, że w okolicy nie grasuje żaden złodziej. Pokojowo nastawione i pozbawione agresji zwierzę zbliżyło się do Rosjanina, lecz ten postanowił ukarać go w najgorszy sposób za przeszkadzanie mu w spacerze. Kamera zarejestrowała całe zajście.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kamera nagrała, jak kobieta wyrzuca z auta niepełnosprawnego psa. Jego reakcja wywołuje strumień łez
2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
3. Dlaczego pies się trzęsie? Powodem może być nie tylko strach

Film z monitoringu ukazuje chwilę, w której spacerowicz robi zamach nogą, chcąc kopnąć przestraszonego psa. Jednakże już po chwili żałuje, że nie przeszedł obok czworonoga obojętnie, ponieważ śliski śnieg pod jego stopami sprawia, że niespodziewanie traci równowagę i z całej siły uderza głową w maskę samochodu, uruchamiając przy tym alarm. Przeszywający dźwięk natychmiast rozbrzmiewa na całym osiedlu, budząc wszystkich sąsiadów, którzy z pewnością zaniepokoili się sytuacją na ulicy. Co za wstyd!

Nagranie pochodzące z monitoringu stało się nie tylko hitem w Internecie, ale też cenną przestrogą, aby nie igrać ze sprawiedliwym losem, bo możemy na tym poważnie ucierpieć. W komentarzach pojawiły się opinie internautów, że na sam widok, iż nieczuły mężczyzna dostał nauczkę za swoje zachowanie, trudno jest powstrzymać uśmiech. W końcu spotkało go to, o co sam się prosił, nieprawdaż?

Pitbull zerwał się ze smyczy i rzucił na dziecko. Na ratunek ruszył mu kot. Dramatyczne nagranie z monitoringuPitbull zerwał się ze smyczy i rzucił na dziecko. Na ratunek ruszył mu kot. Dramatyczne nagranie z monitoringuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  2. Skandal wokół Julii Wieniawy. Wystarczyło jedno zdjęcie z wakacji, aby wywołać burzę. Teraz się tłumaczy
  3. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  4. Przygarnięcie psa trudniejsze od adopcji dziecka? Nie musi tak być, oto kluczowe wskazówki udanej adopcji zwierzaka
  5. Skandal. Nie mieści się w głowie, co pseudowłaściciel zrobił owczarkowi. Pies umierał w męczarniach
  6. Czarna dziura z Drogi Mlecznej zachowuje się podejrzanie. Naukowcy tłumaczą dziwne zjawisko
  7. Innowacyjny smartfon od Oppo zachwyca zwijanym ekranem. Niestety, są też złe wieści

źródło: podaj.to

Następny artykuł