pies w pokoju dziecka
Źródło: instagram.com/aprilia_wina/

Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki

23 Listopada 2020

Ukryta kamera w pokoju dziecka to coraz popularniejszy sposób na to, by rodzice mogli obserwować, czy maluchowi czegoś nie potrzeba. W tym wypadku zarejestrowała jednak dość nietypowe zachowanie rodzinnego psa. Mama i tata dziecka byli w niezłym szoku po obejrzeniu nagrania!

Kamera umieszczona nad łóżeczkiem dziecka zarejestrowała niezwykłą metodę psa na uspokojenie malucha. Rodziców nie było w pobliżu, w pokoju chłopca był tylko pies, sporych rozmiarów border collie. Widzimy, jak czworonóg czuwa na dywanie, kiedy nagle dziecko zaczyna płakać. Po chwili dzieje się magia!

Uparty szczeniak bez przerwy prosił, by wpuszczono go na kanapę. W końcu puściły mu nerwyUparty szczeniak bez przerwy prosił, by wpuszczono go na kanapę. W końcu puściły mu nerwyCzytaj dalej

Kamera nagrała, co pies robi dziecku

Wiele osób zastanawia się, czy pies i małe dziecko pod jednym dachem to dobry pomysł. Takie nagrania, jak to udowadniają, że jak najbardziej! Rodzice musieli być pod ogromnym wrażeniem, a ich wideo zyskało olbrzymią popularność w sieci.

Kamera zarejestrowała moment, w którym w pokoju są tylko pies i dziecko. Chłopiec siedzący w dziecięcym łóżeczku jest widocznie z czegoś niezadowolony i nagle zaczyna płakać. Na ten dźwięk, drzemiący w pobliżu pies reaguje niemal natychmiast. Border collie wstaje i przeciąga się, jakby przygotowywał się w ten sposób do czekającej go pracy.

Po rozciągnięciu zwierzak natychmiast przystępuje do akcji. Wstaje do dziecka i opiera łapy na balustradzie łóżeczka, po czym daje maluchowi soczystego buziaka! Kiedy piesek liże chłopca po buzi, ten natychmiast przestaje płakać.

Pies, zdający się wiedzieć, że wykonał swój obowiązek, wraca po tym czułym pocieszeniu na podłogę i spogląda w kierunku drzwi, zupełnie jakby upewniał się, czy może wrócić do czuwania. Kamera nie zarejestrowała, czy do pokoju weszli później rodzice, ale nie było już takiej potrzeby - malec zupełnie się uspokoił po otrzymaniu buziaków od psa. Taki stróż to prawdziwy skarb!

ZOBACZ WIDEO:

Porzucono 10 szczeniaczków. Dzięki urzędnikom i proboszczowi prawie wszystkie znalazły już nowe domyPorzucono 10 szczeniaczków. Dzięki urzędnikom i proboszczowi prawie wszystkie znalazły już nowe domyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Morawiecki wyłożył karty. Tysiące Polaków może iść na obowiązkową kwarantannę. Wszystko przez podróże
  3. Porzucono 10 szczeniaczków. Dzięki urzędnikom i proboszczowi prawie wszystkie znalazły już nowe domy
  4. Suczka nie przypomina już psa. Właściciele byli obojętni na jej cierpienie
  5. Kot nie rozpoznaje swojego psiego przyjaciela po strzyżeniu. Reakcja odbiera mowę
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Smartfon z niesamowitą funkcją. Niewiele osób wie o jej istnieniu

źródło: lelum.pl

Następny artykuł