Kotek został przyłapany na gorącym uczynku
Źródło: reddit/treeofsocks

Ukryta kamera przyłapała kota. Właściciel zamarł, gdy zobaczył, co zrobił

6 Sierpnia 2020

Kamera zamontowana w pokoju obnażyła wszystkie przewinienia pewnego niesfornego kociaka. Mały mruczek przeszedł wszelkie granice i posunął się do czegoś niewybaczalnego. Jego właściciel nie był zadowolony, kiedy obejrzał nagranie.

Kamera domowa do podglądania pupila pod nieobecność właściciela może rozwikłać niejedną tajemnicę. Monitoring zwierząt zyskuje coraz większą popularność wśród opiekunów zwierząt domowych, którzy zachodzą w głowę i zadają kluczowe pytanie - co ich ukochany czworonóg wyrabia, kiedy nikogo nie ma w domu? Zwierzęta, które do tej pory pozostawały bezkarne powinny zastanowić się dwa razy, zanim zaczną grandzić, bo być może oko ich właściciela spoziera na nich przez soczewkę skrzętnie ukrytej kamerki. Właśnie przez swoją nieuwagę wpadł jeden koci łobuz, który został przyłapany na gorącym uczynku.

Pies nie był gotowy na zostanie tatą. Reakcja labradora na jego szczeniaka powala, wszystko się nagrałoPies nie był gotowy na zostanie tatą. Reakcja labradora na jego szczeniaka powala, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Kamera nagrała psoty kociaka

Nagranie pochodzące z domowego monitoringu uchwyciło moment, w którym jeden z dwóch kociaków postanowił trochę narozrabiać. Na filmie widać, jak jeden z kotów smacznie śpi na swoim posłaniu, które ustawione jest na stole i nikogo nie wadzi. Drugi z mruczków jest zajęty codzienną pielęgnacją i przylizywaniem swojego srebrnego futerka. Wystarczyła sekunda, aby pupil znudził się poprzednią czynnością, dlatego wpadł na niecny plan, jak umilić sobie wolny czas podczas drzemki swojego przyrodniego rodzeństwa. W końcu nikt nie może spać spokojnie, kiedy łobuz z filmiku się nudzi, prawda?

DZISIAJ GRZEJE:1. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?
2. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot

Wystarczyła nieobecność opiekunów, aby w znudzonym mruczku przebudził się istny diabeł. Szary kotek początkowo przysuwa się bezszelestnie w stronę swojego śpiącego towarzysza, aby niespodziewanie włożyć łepek pod jego legowisko i strącić go ze stołu. Po reakcji pupila widać, że nie ma żadnych wyrzutów sumienia. Mały łobuz spogląda z wyższością z poziomu stołu na drugiego kota, który wylądował na ziemi. Co z niego za złośliwy psotnik! Niech tylko poczeka aż właściciele wrócą do domu i obejrzą nagranie...

Zbiórka na karmę dla zwierząt z Radys, każdy grosz się liczy! Kliknij TUTAJ, aby pomóc.

ZOBACZ NAGRANIE:

via Gfycat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żyją z ponad setką półdzikich psów. Sami nie mają na chleb, ich życie to koszmar
  2. Wszyscy myśleli, że Magda Gessler go nienawidzi. Dodała jednak zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości
  3. Dlaczego koty ignorują nas, kiedy wołamy je po imieniu? Naukowcy rozwiali wszelkie wątpliwości
  4. Naukowcy dowiedli, które rasy psów najczęściej gryzą dzieci. Tych psów lepiej nie prowokować
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię

Źródło: wamiz.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł