Joe Biden
Źródło: CHANDAN KHANNA/AFP/East News, JIM WATSON/AFP/East News

Niepokojące wieści z USA. Joe Biden ranny, zabawa z psem zakończyła się w szpitalu

30 Listopada 2020

Joe Biden doznał ciężkiego obrażenia stopy. Winnym kontuzji polityka był "pierwszy" pies - owczarek niemiecki o imieniu Major. Niewinna zabawa z ukochanym czworonogiem zakończyła się dla niego wizytą w klinice. Prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych poślizgnął się w trakcie spaceru z psem i boleśnie zranił się w nogę. Chwilę po wypadku 78-latek został przewieziony do lekarza w Newark.

Amerykańskie media donoszą, że w sobotę 78-letni Joe Biden doznał kontuzji stopy. Prezydencki elekt miał niewyobrażalnego pecha podczas spaceru z ukochanym pupilem Majorem, którego przeszło 2 lata wcześniej zaadoptował ze schroniska Delaware Humane Association. Więcej na temat miłość Bidenów do zwierzaków możesz przeczytać >tutaj< oraz >tutaj<.

Już od dzisiaj klienci Biedronki kupią karmę dla zwierząt w promocyjnej cenie. Produkty szybko znikają z półek, niektóre są gratisJuż od dzisiaj klienci Biedronki kupią karmę dla zwierząt w promocyjnej cenie. Produkty szybko znikają z półek, niektóre są gratisCzytaj dalej

Joe Biden padł ofiarą nieszczęśliwego wypadku

Radosne harce z czworonożnym przyjacielem skończyły się dla amerykańskiego polityka niefortunnym wypadkiem.Młodego owczarka musiała tak bardzo rozpierać energia, że przypadkowo doprowadził do upadku swojego właściciela. Jak informuje internetowy portal informacyjny Reuters – prezydent-elekt w sobotę poślizgnął się podczas zabawy z psem o imieniu Major i skręcił prawą kostkę.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Polityk jest pod opieką lekarzy

Polityk został natychmiast przewieziony do szpitala na konsultację z lekarzem. Od niedzieli Joe Biden znajduje się pod opieką ortopedy. Ze wstępnym ustaleń wynika, że obrażenia są na tyle poważne, że demokrata będzie musiał używać specjalnego buta przez najbliższych kilka tygodni! Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdejmie go jeszcze przed zaprzysiężeniem na prezydenta USA, które odbędzie się 20 stycznia.

- Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie - skomentował sytuację na Twitterze ustępujący prezydent Donald Trump, który wciąż nie do końca potrafi pogodzić się ze swoją przegraną w wyborach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Ukryta kamera nagrała, co pies robi z dzieckiem w nocy. Matka nie mogła uwierzyć, o niczym nie wiedziałaUkryta kamera nagrała, co pies robi z dzieckiem w nocy. Matka nie mogła uwierzyć, o niczym nie wiedziałaCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: se.pl

Następny artykuł