46 prezydent z pieskiem
Źródło: facebook.com/delawarehumane/instagram.com/joe.biden

Joe Biden kocha zwierzęta. Nowy prezydent USA adoptował psa ze schroniska, zamieszka z nim w Białym Domu

8 Listopada 2020

Joe Biden z pewnością będzie musiał wprowadzić po swoim poprzedniku wiele zmian w Białym Domu. Jak się okazuje, jedną z pierwszych będzie znalezienie miejsca na psie posłanie. Po raz pierwszy w historii Ameryki, w pałacu prezydenckim zamieszka pies pochodzący z adopcji.

Joe Biden wygrał z Donaldem Trumpem wyścig o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ich zmagania z zapartym tchem obserwował cały świat. W niektórych stanach o zwycięstwie przesądziło ledwie kilka tysięcy głosów. W ferworze politycznych doniesień informacja o tym, że prezydent elekt jest miłośnikiem psów, na dodatek działającym aktywnie na rzecz tych zwierząt mogła umknąć większości z nas.

Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jawPo śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jawCzytaj dalej

Joe Biden jest właścicielem dwóch owczarków

Przez ostatnie cztery lata w Białym Domu nie było żadnych zwierząt. Wielu poprzedników Donalda Trumpa zabierało ze sobą psy do pałacu prezydenckiego. Barrack Obama prowadził tam nawet niewielką hodowlę portugalskich psów wodnych. W 2009 roku przygarnął dwa z nich, suczkę Sunny i samca Bo.

Joe Biden już w 2018 roku, na długo przed rozpoczęciem kampanii prezydenckiej adoptował owczarka niemieckiego o imieniu Major. 10 lat wcześniej przygarnął innego zwierzaka tej rasy. Champ ma już około 12 lat, jednak towarzyszy rodzinie po dziś dzień. Także zazna luksusów, jakie czekają na nich w Białym Domu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Stawki będą niższe, pieniądze dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy kwoty dopłat
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Joe Biden kocha zwierzęta

Małżeństwo Bidenów, zanim oficjalnie adoptowało Majora, zapewniało mu dom zastępczy. Polityk i jego żona chętnie współpracują z organizacjami charytatywnymi. Gdy usłyszeli o tym, że do Delaware Humane Association trafił niechciany przez nikogo miot szczeniąt, postanowili interweniować. Zamiast tradycyjnego w wypadku osób wpływowych wsparcia gotówką, Joe i jego żona zaproponowali, że zapewnią im kochający dom tymczasowy.

Pojawienie się dwóch owczarków niemieckich w Białym Domu to wydarzenie o tyle istotne, że po raz pierwszy w historii tego państwa zamieszka tam zwierzę niepochodzące z hodowli. Jak do tej pory, większość lokatorów pałacu decydowała się wyłącznie na zakupy u sprzedawców o dużej renomie. Zależało im na tym, by pies dobrze prezentował się podczas spotkań z dyplomatami i oficjelami. W tym wypadku mamy do czynienia ze szczerym uczuciem!

ZOBACZ WIDEO:

Gigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśliGigantyczny nowofundland próbuje wdrapać się kobiecie na kolana. Nie wszystko poszło po jego myśliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?
  5. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  6. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  7. Działa jak antybiotyk, a wszystkie składniki do jego zrobienia masz pod ręką. Piorunujące działanie syropu z czosnku

źródło: people.com

Następny artykuł