Joanna Krupa i Asha
Źródło: instagram/joannakrupa

Joanna Krupa pochwaliła się nowymi zdjęciami z córeczką. Pokazała, co jest absolutnym obowiązkiem każdego rodzica, brawo

16 Listopada 2020

Joanna Krupa w pełni cieszy się okresem macierzyństwa. Rok temu gwiazda doczekała się pierwszego dziecka - córeczki o imieniu Asha-Leigh. Od tamtej pory aktywnie dzieli się kulisami życia jej rodziny na Instagramie. Tym razem postanowiła przypomnieć internautom, że uczenie dzieci szacunku do zwierząt jest bezwzględną powinnością każdego rodzica.

Joanna Krupa dosłownie promienieje, odkąd została mamą. Wygląda na to, że modelka oraz jurorka polskiej wersji programu "Top Model" świetnie czuje się w nowej roli życiowej. Córka Krupy oraz jej męża Douglasa Nunesa przyszła na świat 2 listopada 2019 roku tuż przed godziną 18:00 lokalnego czasu. Maleńka Asha-Leigh rośnie jak na drożdżach, czego dowodem są urocze zdjęcia, które regularnie pojawiają się na Instagramie jej mamy.

Ranny pitbull chował się za śmietnikiem. Na widok człowieka nieruchomiał ze strachu, wszystkiemu winne były dzieciRanny pitbull chował się za śmietnikiem. Na widok człowieka nieruchomiał ze strachu, wszystkiemu winne były dzieciCzytaj dalej

Joanna Krupa pokazuje, jak należy wychowywać dzieci

"Dżoana" od najmłodszych lat stara się wychować córkę najlepiej, jak tylko potrafi. Wkłada wiele starań w to, aby przekazać jej wartości niezbędne do bycia dobrym i empatycznym człowiekiem. Tym razem chciała pokazać, że nauczenie dziecka szacunku i prawidłowego obejścia ze zwierzętami wcale nie jest trudnym zadaniem. Wystarczy jedynie cierpliwość i otwarte serce.

Gwiazda świata mody jest znana nie tylko ze swojej oszałamiającej kariery, ale także z działalności na rzecz potrzebujących zwierząt. Joanna, jak mało kto, uwielbia wszystkie stworzenia, o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach.

- Dla mnie zwierzęta i dzieci są na tym samym poziomie - powiedziała w rozmowie z prezenterami Dzień Dobry TVN.

Jednakże modelka nie ogranicza się zaledwie do pustych słów. Każdego roku Krupa angażuje się w działania międzynarodowej organizacji PETA, która zajmuje się obroną zwierząt przed szkodliwą działalnością człowieka. Jest zapaloną aktywistką w walce o prawa zwierząt, dlatego bierze także udział w medialnych protestach. To oczywiste, że chce, aby córka poszła w jej ślady, dlatego stara się, aby Asha-Leigh nawiązała z nimi porozumienie od pierwszych lat swojego życia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego kot nie śpi w nocy? Prawda może cię zaskoczyć
2. Nowa wiadomość od PKO BP ucieszy nie tylko klientów banku. Polacy w końcu się doczekali

3. Prezydent Turkmenistanu kocha psy. W stolicy odsłonięto 15-metrowy pomnik jego ulubionej rasy

Modelka chwali się rodzinnymi zdjęciami z azylu dla zwierząt

Krupa opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię z rodzinnej wycieczki do punktu rescued animals, czyli azylu dla zwierząt. Właśnie w tym miejscu znajdują się niechciane, porzucone czy wykorzystywane zwierzęta, które nie miałyby najmniejszej szansy na przeżycie, gdyby nie pomoc ze strony wolontariuszy. Grupa lokalnych aktywistów dokłada starań, aby pewnego dnia znalazły one nowych właścicieli.

Gwiazda uwieczniła na zdjęciach i filmach wzruszające momenty, w których próbuje zaszczepić pasję do opieki nad zwierzętami w malutkiej córeczce. Patrząc na minę dziewczynki, Asha-Leigh wydaje się być zafascynowana nieznanymi dotąd zwierzakami. Tamtego dnia miała okazję zaprzyjaźnić się z osiołkami, świnkami, kozami i innymi mieszkańcami azylu.

"Uczymy współczucia od młodego wieku" - napisała pod postem Joanna Krupa. Komentarze zapełniły się słowami uznania pod adresem celebrytki. Większość internautów doceniła jej zaangażowanie w uwrażliwianie córeczki i zasypała ją komplementami.

To nie jedyne zwierzęta, z jakimi zakolegowała się córka Krupy. Od małego Asha ma styczność z gromadą adoptowanych psów, które mieszkają w ich domu. Mamy nadzieję, że wraz z biegiem lat córka modelki zapała gorącym uczuciem do wszystkich potrzebujących istot i kiedy tylko będzie wystarczająco duża, wspomoże mamę w działalności prozwierzęcej.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Niemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagraneNiemowlę raczkuje w stronę labradora. Po chwili dzieje się niemożliwe, wszystko zostało nagraneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Wicepremier zdradził, co czeka LOT. Padły ostre słowa, chodzi o miliardy
  3. Mały chłopiec otwiera prezent. W środku jest szczeniaczek, reakcja dziecka bezcenna
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Rolnik z polskiej wsi chciał zagłodzić krowę na śmierć. Absurdalny powód, nie mieści się w głowie
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Specyfikacja Galaxy S21 ujawniona w olbrzymim wycieku. Niewiarygodne, co Samsung zamierza upchnąć w środku

źródła: instagram

Następny artykuł