Joanna Krupa, pies, sklejka
Źródło: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa straciła 14-letniego przyjaciela. Ich ostatnie spotkanie wzrusza do łez

2 Lipca 2020

Joanna Krupa przekazała swoim fanom bardzo smutną wiadomość. Zmarł jeden z jej ukochanych psiaków. Gwiazda modelingu nie miała możliwości pożegnać się ze swoim przyjacielem osobiście. Znana ze swojej miłości do psiaków modelka pogrążyła się w żałobie.

Joanna Krupa to znana na cały świat modelka i prowadząca popularny program w stacji TVN "Top Model". Gwiazda oprócz swojej kariery, angażuje się w pomoc organizacjom pro zwierzęcym oraz ekologicznym. Uczestniczy w licznych kampaniach promujących np. wegetarianizm, produkcję sztucznych futer zamiast prawdziwych oraz adopcję psów. Wspiera też finansowo liczne zbiórki na rzecz potrzebujących zwierzaków i zachęca do podobnych działań swoich wiernych fanów. Niestety, Joannę spotkała ostatnio ogromna tragedia. Zmarł jej ukochany psiak o imieniu Sebastian. Wierny towarzysz modelki miał 14 lat - dożył pięknego wieku.

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

Joanna Krupa straciła wieloletniego przyjaciela. Modelka przekazała bardzo smutną wiadomość na Instagramie

Joanny Krupy nie trzeba przedstawiać nikomu - modelka cieszy się ogromną sławą, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Piękna gwiazda nie poprzestaje jednak tylko i wyłącznie na robieniu błyskotliwej kariery. Swoją popularność wykorzystuje do promowania licznych akcji charytatywnych, zwłaszcza tych na rzecz zwierząt. Joanna Krupa słynie z tego, że jest bardzo zaangażowana w aktywizm pro zwierzęcy. Regularnie zachęca swoich fanów do adopcji psiaków, sama ma bardzo liczną gromadę czworonogów, które są jej oczkiem w głowie. Niestety - rodzina pomniejszyła się o jednego członka. Zmarł 14,5-letni psiak o imieniu Sebastian. Ku rozpaczy Joanny, nie mogła pożegnać się z nim osobiście. Modelka była rozdzielona ze swoim pupilem i ostatnie spotkanie odbyli za pośrednictwem aplikacji FaceTime. Zasmucającymi informacjami oraz screenami z ostatniej rozmowy z psiakiem modelka podzieliła się na Instagramie.

Joanna Krupa pogrążyła się w żałobie, Sebastian był jej przyjacielem od wielu lat. Uroczy psiak dożył bardzo sędziwego wieku -14 lat to bardzo dużo w przeliczeniu na psie lata.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucili 2-miesięcznego szczeniaka na śmietnik. Maluch miał bardzo małe szanse na przeżycie 2. Internauci dostają szału przez pozornie zwykłe zdjęcie. Ukrywa się na nim żaba, ale tylko najbardziej spostrzegawczy ją widzą

Joannie przesyłamy wyrazy wsparcia, strata zwierzaka to bardzo trudne doświadczenie. Jednak świadomość, że zapewniło mu się kochający, pełen ciepła dom i opiekę nieco pomaga znosić żałobę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna KrupaJoanna Krupa z psiakiem
instagram/joannakrupa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  2. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  3. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii
  4. Wzruszająca historia z Polski. Właściciele przez pół roku szukali zaginionego psa, który odnalazł się w Radysach
  5. Znalazł suczkę na poboczu drogi. Kiedy spojrzał na jej ogon, odkrył straszną prawdę
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło:Instagram

Następny artykuł