Joanna Jabłczyńska
Źródło: instagram/joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska uciekła z Warszawy. Fani nie dowierzają, dla kogo porzuciła wielkomiejskie luksusy

2 Listopada 2020

Joanna Jabłczyńska znana jest przede wszystkim ze swojej długoletniej roli w serialu "Na Wspólnej". Polska aktorka ostatnimi czasy próbuje swoich sił również w innych profesjach. Ku wielkiemu zaskoczeniu fanów gwiazda spełniła swoje marzenie i rozpoczęła zupełnie nową działalność. Nareszcie wiemy, co skłoniło ją do wyprowadzki na polską wieś. Nikt się tego nie spodziewał.

Joanna Jabłczyńska jest polską aktorką teatralną, filmową i dubbingową, piosenkarką i prawniczką, ambasadorką wielu akcji charytatywnych w szczególności dedykowaną dzieciom. Swoją karierę rozpoczynała, będąc dziennikarką w programach dla młodzieży, lecz największą sławę zdobyła dzięki odegranej roli Marty Konarskiej w serialu zatytułowanym Na Wspólnej emitowanym przez stację telewizyjną TVN.

Czemu kot nie chce się przytulać? Powody, dla których mruczek nie jest pieszczochemCzemu kot nie chce się przytulać? Powody, dla których mruczek nie jest pieszczochemCzytaj dalej

Joanna Jabłczyńska kupiła działkę na Mazowszu

Aktorka zapragnęła się wyrwać z wielkomiejskiego zgiełku i ponad trzy lata temu kupiła ziemię około 100 kilometrów od Warszawy. To właśnie w tamte rejony wybiera się, kiedy potrzebuje zaznać odrobinę relaksu na łonie dzikiej natury. Jak tłumaczy w wywiadzie z Dzień Dobry TVN, w tym roku spędziła tam większość swojego wolnego czasu.

- W tym roku jest wyjątkowo. Rzeczywiście od marca jestem tutaj, prawie że bez przerwy. Wiadomo - ze względu na pandemię, więc tym bardziej się cieszę, że sobie tutaj taki azyl zbudowałam - wyznała Joanna Jabłczyńska.

Gwiazda wyznała, że przeprowadzka na polską wieś nie należała do łatwych zadań. Jak wspomina, początki były szczególnie trudne. Sama przyznała, że nie miała zielonego pojęcia, jak prawidło sadzić, zbierać czy dbać o rośliny. Konsekwencjami tego było całkowicie zachwaszczone podwórko. Z pomocą przyszli jej wielkoduszni sąsiedzi, z którymi odtąd utrzymuje przyjazne relacje.

To jest malutki ogródek i wątpię, żebym się w tym odnalazła, jednak wolę czas spędzać np. na uprawianiu sportu i to właśnie zazwyczaj robię, kiedy jestem u siebie na wsi. Ale życie pokaże, może odkryję w sobie jakąś większą miłość do roślin. Na razie raczej mają ze mną trudne życie – mówi aktorka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies płacze i przytula się do długo niewidzianej właścicielki. Łzy same płyną po policzkach
2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
3. Od soboty kolejne zmiany w obostrzeniach. Zoo wydało ważny komunikat

Aktorka odnalazła nową pasję

Oprócz rosnącego zainteresowania ogrodnictwem Joanna Jabłczyńska postanowiła poświęcić się zupełnie nowej pasji, której nie była w stanie realizować w stolicy. Odkryła w sobie wielką miłość do opieki nad zwierzętami i stała się... farmerką!

- Ja zawsze byłam rannym ptaszkiem, więc zaopatrzyłam się w przyjaciółki i przyjaciół, którzy wstają o tej samej porze - opowiedziała w wywiadzie.

Jabłczyńska zaadoptowała gromadkę kurek, które trafiły pod jej opiekę dzięki uprzejmości przyjaciół, którzy prowadzą w okolicy restaurację. Początkowo na posesji hodowane były trzy kury i jeden kogut, które szybko zaczęły się rozmnażać. Dzisiaj jest już ich trzynaście!

Tych kurek jest za mało, żebym mogła przywieźć jajka do Warszawy, więc korzystam z nich na miejscu, a resztę oddaję sąsiadom, kiedy mnie nie ma na wsi u siebie – mówi Joanna Jabłczyńska.

Gwiazda serialu "Na Wspólnej" przyznała również, że marzy jej się adopcja nowych zwierzaków, które świetnie urozmaiciłyby jej gospodarstwo. Wspomniała, że rozważa powiększenie hodowli o owcę i kozę, jednak na obecną chwilę brakuje jej czasu, aby w pełni zająć się tak licznym zwierzyńcem.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pierwsze spotkanie niemowlęcia z małym buldożkiem. Rodzice wszystko nagraliPierwsze spotkanie niemowlęcia z małym buldożkiem. Rodzice wszystko nagraliCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Nie żyje 99-letnia pani Maria z Bielan. Całe życie poświęciła pomocy kotom
  4. Dziecko przytuliło się do ogromnego rottweilera. Reakcja psa jedna na milion
  5. Spacer z psem zmienił się w walkę o przetrwanie. Monitoring nagrał porażającą sytuację
  6. 39 tys. osób otrzyma bony w kwocie do 700 złotych. Lidl i Kaufland przygotowały prezent na zbliżające się święta
  7. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty

źródło: dziendobry.tvn.pl, alaluna.pl

Następny artykuł