Jeż drapie się
Źródło: youtube/ NUT ARSIM

Jeżyk pochwalił się nadzwyczajnym talentem. Gdyby nie hitowe wideo, nikt by nie uwierzył, że tak potrafi

12 Października 2020

Jeż wprawił swojego właściciela w wielkie zaskoczenie, gdy na jego oczach zrobić coś, o czym setki tysiące osób nigdy wcześniej nawet nie słyszało. Słodki pupil zdradził długo ukrywany sekret i pokazał, że ludzie wciąż nie wiedzą wszystkiego o jego gatunku. Nagranie bijące rekordy popularności stało się hitem w Internecie.

Jeże są małymi, naziemnymi ssakami, które prowadzą nocny tryb życia. W Polsce występują dwa gatunki tych zwierząt - jeż europejski i jeż wschodni. Charakterystyczną cechą tych stworzeń jest grzbiet pokryty ostrymi kolcami. W razie niebezpieczeństwa wystraszony jeż zwija się w kulkę najeżoną kolcami i cierpliwie czeka aż do chwili, gdy drapieżnik zostawi go w spokoju. Pożywienie jeża stanowią głównie owady, ślimaki, a czasami małe gryzonie. Te pożyteczne zwierzaki przyczyniają się do zmniejszenia się ilości szkodników, dlatego w Polsce są objęte ochroną.

Wyciągnęli delfinka na plażę, żeby zrobić selfie. Na oczach roześmianych turystów doszło do tragediiWyciągnęli delfinka na plażę, żeby zrobić selfie. Na oczach roześmianych turystów doszło do tragediiCzytaj dalej

Jak drapie się jeż?

Coraz więcej miłośników jeży decyduje się na adopcję tych niesamowicie interesujących zwierząt. Jeże wychodzą z norek późnym wieczorem i grasują po działkach, parkach, ogrodach i lasach w poszukiwaniu pożywienia, lecz na widok spacerującego człowieka z psem czy innego zwierzęcia praktycznie od razu skręca się w kulkę i chowa przed całym światem. Nic dziwnego, że wiele osób nie ma pojęcia, jak wygląda dzień z życia tego stworzonka. Z pomocą przychodzi pewna właścicielka tuptającego zwierzaka, który zaprezentował przed światem zdumiewające zachowanie swojego pupila.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szczeniak ze schroniska opanował niewiarygodną sztuczkę. Liczył, że dzięki niej znajdzie nowy dom
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3.
Dlaczego pies kradnie przedmioty? Wszystko, co trzeba wiedzieć o czworonożnych złodziejach

Opiekunka udomowionego jeża pigmejskiego przedstawiła światu widok, który zwalił ludzi z nóg. Czy kiedykolwiek widziałeś na własne oczy drapiącego się jeża? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest przecząca to masz niepowtarzalną okazję, aby nareszcie nacieszyć oczy niespotykanym widokiem. Na zamieszczonym w sieci nagraniu widać, jak zwierzak podnosi nogę w górę i drapie się po ostrych jak igły kolcach. Może nie jest to wyjątkowo imponujący talent, jednak trzeba przyznać, że taka umiejętność budzi podziw. Wielu użytkowników sieci zauroczyło się popisami słodkiego jeżyka, jednocześnie zastanawiając się, jakim cudem nie robi sobie krzywdy podczas tej czynności.

- Proszę, daj mi go choć na jeden dzień. Jest taki kochany! - pisali przejęci widzowie.

Wideo zostało odtworzone ponad 100 tysięcy razy w pierwszej godzinie od publikacji, co pokazuje skalę popularności kolczastego podopiecznego. Cytując jednego z użytkowników "widziałem drapiącego się jeża. Mogę umrzeć" pragniemy życzyć Wam miłego seansu!

ZOBACZ WIDEO:

Katarzyna Dowbor w poruszającym wyznaniu. Uratowała mu życie, w zamian pokochał jej córkęKatarzyna Dowbor w poruszającym wyznaniu. Uratowała mu życie, w zamian pokochał jej córkęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Rolnik szuka żony": Ania pokazała się z mężem i dziećmi. Fanom nie umknął jeden szczegół, zostawili lawinę komentarzy
  2. Kotek próbuje wejść do góry po ślizgawce. W końcu na ratunek przychodzi jego mama
  3. Tankował samochód, gdy podszedł do niego pies. Przeczytał napis na jego obroży i zdębiał
  4. Nastolatki robiły zdjęcia słoniowi. Nagle dzikie zwierzę straciło cierpliwość, nagranie powoduje dreszcze
  5. Suczka pitbulla została rozdzielona ze swoimi dziećmi. Cały czas płakała w schronisku
  6. Włożył kij do bagna, w finał aż trudno uwierzyć, niewiarygodne. Wszystko nagrał

Źródło: o2.pl

Następny artykuł