Jelonek i dziewczynka
Źródło: youtube/Brad Herring

Malutki jelonek podszedł do dziewczynki. Rodzice dziecka wszystko nagrali

10 Sierpnia 2020

Jelonek zbliżył się do dziecka, które wyglądało na bardzo zaciekawione zwierzątkiem. Maluch z pewnością zgubił się w lesie i szukał swojej matki. Dziewczynka wyciągnęła do jelonka rękę, chciała mu pomóc. Rodzice nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Jelonek wyglądał na przestraszonego i zagubionego. Maluch zgubił się i rozpaczliwie szukał swojej matki. Jelonek przypadkiem trafił na podwórko, szukając pomocy. Kiedy mała dziewczynka zobaczyła zwierzę, wiedziała, że musi mu pomoc. Jelonek był tak samo mały jak ona. Potrzebował być z rodziną, która z pewnością się o niego martwiła.

Zajączek umierał w męczarniach przy drodze. Nikt nie chciał się zatrzymaćZajączek umierał w męczarniach przy drodze. Nikt nie chciał się zatrzymaćCzytaj dalej

Jelonek podszedł do dziecka

Dziecko wyciągnęło rękę do jelonka, chciało zdobyć jego zaufanie. Dziewczynka zaczęła głaskać zwierzę, pomimo swojego młodego wieku, wiedziała, że musi obchodzić się z nim delikatnie i ostrożnie. Była bardzo delikatna. Po chwili dziecko postanowiło odprowadzić malucha w stronę lasu, chciało aby zbłąkane zwierzę wróciło do swojej matki. Jelonek szedł posłusznie za dziewczynką, wiedział, że nie stanie się mu krzywda. Rodzice, którzy nagrywali wszystko nie odnaleźli łani w lesie. Mieli nadzieję, że znajdzie swoje dziecko, które nie przeżyłoby bez opieki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka

- Aktualizacja: widzieliśmy dwie łanie i dwa jelonki na podwórku naszych sąsiadów. Kolejnego dnia łanię i jelonka w naszym ogródku. Jesteśmy pewni, że mały jelonek znalazł swoją matkę, więc weźmy wszyscy głęboki oddech - napisano pod filmikiem zamieszczonym na YouTubie przez Brad Herring.

Internauci zachwycili się postawą dziecka, które w delikatny sposób obchodziło się z jelonkiem. Z pewnością dziewczynka zapamięta to spotkanie do końca życia. Pomogła zwierzęciu tak jak najlepiej potrafiła.

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przyniósł porzuconego szczeniaka. W końcu dowiedzieli się, jakim jest zwierzęciem i zamarli z wrażenia
  2. 32-latka miała wypadek i zapadła w śpiączkę. Wybudziła się w wieku 59 lat i od razu powiedziała jedno słowo
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Dramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źle

Źródło: https://en.newsner.com/

Następny artykuł