jeleń
Źródło: pixabay.com/TomaszProszek

Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policję

27 Listopada 2020

Jeleń postanowił w nietypowy sposób zemścić się na myśliwym. Policjanci, którzy otrzymali zgłoszenie musieli się nieźle uśmiać. Zwierzę postanowiło bowiem... okraść kłusownika i odebrał mu broń, po czym uciekł.

Zemsta jelenia została opisana przez portal Novinky.cz. Czeska historia brzmi nieprawdopodobnie, jednak naprawdę miała miejsce. Gdy grupa myśliwych polowała w okolicach miejscowości Horní Planá, na pewno nie spodziewali się takiego finału wyprawy. Jeleń postanowił odebrać jednemu z mężczyzn broń a bardzo nietypowa kradzież została zgłoszona na policję!

Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrałaMyślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrałaCzytaj dalej

Jeleń zemścił się na myśliwym

Dzikie zwierzę najwyraźniej nie zamierzało dać sobie w kaszę dmuchać, a już na pewno dać się upolować. Kiedy w lesie w pobliżu miejscowości Horní Planá polowała grupa myśliwych, jeden z psów gończych spłoszył przypadkiem jelenia.

- Zwierzę zerwało się i zaczęło biec prosto na jednego z polujących mężczyzn. Jeleń przebiegł tuż obok niego, rozrywając swoim porożem lewy rękaw kurtki myśliwego. Właśnie wtedy broń przewieszona przez ramię mężczyzny zsunęła się na poroże zwierzęcia. Jeleń pobiegł z nią w las - informuje Fakt na podstawie informacji udzielonych przez rzecznika prasowego policji Kraju Południowoczeskiego, Jiříego Matznera.

Zwierzę szybko zniknęło mężczyznom z pola widzenia, a ci zgłosili sprawę na policję. Niestety, póki co nie udało im się wyegzekwować sprawiedliwości.

- Oczywiście myśliwi przeszukali las w poszukiwaniu broni, niestety bez powodzenia. Dlatego sprawę zgłoszono policji. Jeśli ktoś znajdzie broń w lesie, zobowiązany jest powiadomić o tym policję - mówił rzecznik prasowy.

Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczynyMiała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczynyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Była gwiazda TVP rozgrzała internet. Wystarczyło gorące zdjęcie z wakacji. Nie można oderwać wzroku
  3. Sensacja we wrocławskim ZOO. Na świat przyszedł słynny myszojeleń, wszyscy trzymają kciuki, by był samcem
  4. Tragedia w Świętokrzyskim. Znaleziono zwłoki 48-latka pozbawione kończyn, posesji pilnował amstaff
  5. Niecodzienna metoda Kaczyńskiego, kiedy woła koty. Mruczki nie zawsze są posłuszne, trzeba na nie sposobu
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"

źródło: fakt.pl

Następny artykuł