Jeleń skacze
Źródło: youtube.com/ Info Kostrzyn

Nagle jeleń wskoczył mu na drogę. Aż włos się jeży, jest nagranie

27 Listopada 2020

Jelenie występują praktycznie w całej Polsce, samo spotkanie z takim zwierzęciem nie byłoby więc interesującą wiadomością. Ten jednak dokonał czegoś spektakularnego, przeskoczył całą szerokość jezdni, zdążając tuż przed nadjeżdżającym samochodem. Do zdarzenia doszło na wiejskiej drodze pod Kostrzynem.

Jelenie, wbrew powszechnemu przekonaniu nie należą do zwierząt rzadko spotykanych w Polsce. Choć oczywiście jest ich o wiele mniej niż na przykład saren, widok jednego z nich szukającego pokarmu na polach lub łąkach nie jest niczym niezwykłym. Kierowca, który przejeżdżając przez miejscowość Brzeźnie, miał okazję przyjrzeć się jednemu z nich z bardzo bliskiej odległości, z pewnością na długo zapamięta to zdarzenie.

Black Friday w Zooplus i Kakadu. Gigantyczne promocje wystartowały, aż żal przegapić tak świetną okazjęBlack Friday w Zooplus i Kakadu. Gigantyczne promocje wystartowały, aż żal przegapić tak świetną okazjęCzytaj dalej

Jeleń przeskoczył tuż przed maską samochodu

Na nagraniu z zamontowanej w samochodzie kamery widzimy, jak zwierzę biegnie po polu, przez które przebiega droga. Gdy potężny byk zbliżył się do skraju jezdni, spiął się do skoku i wybił w powietrze, kierowca musiał poczuć ogromny stres. Milimetry dzieliły go od uderzenia w lecące zwierzę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczyny
2. "Twoja twarz brzmi znajomo 13". Gwiazda programu pokazała odważne zdjęcie. Fani są zachwyceni
3. Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała

Prowadzący samochód mężczyzna nie miałby szans na reakcję. Choć jechał z przepisową prędkością 40 kilometrów na godzinę, nie miałby szans na wyhamowanie przed uderzeniem w zwierzę.

Na szczęście jeleń dobrze wymierzył swój skok. Przeleciał prawie 5 metrów nad całą szerokością asfaltowej drogi, by wylądować bezpiecznie po drugiej stronie. Choć jego wyczyn budzi podziw, a niejeden koszykarz mógłby pozazdrościć mu siły wybicia, wolelibyśmy, by nie powtarzał tego numeru.

ZOBACZ WIDEO:

Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówAktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Nie chcą wpuścić Andrzeja Dudy na Podhale. Górale zapowiadają strajk
  3. Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policję
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodów
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Sony banuje graczy PlayStation 5. Chodzi o nieuczciwe praktyki

źródło: o2.pl

Następny artykuł