jeleń w aucie
Źródło: facebook.com/policjalomza

Wstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieci

21 Listopada 2020

Jelenie na drogach to zagrożenie dla kierowców, o którym mało kto myśli. Rzeczywiście, wypadki z udziałem zwierząt są stosunkowo rzadkie, ten był jednak wyjątkowo wstrząsający. W piątek po południu w Drogoszewie (woj. podlaskie) na drodze krajowej nr 61 jeleń wpadł do auta matki, która jechała z dwójką dzieci.

Jeleń zderzył się z mazdą, a w wyniku zahaczenia porożem o szybę, dosłownie wpadł do środka pojazdu. Służby szybko zjawiły się na miejscu. Na szczęście mimo wstrząsającego widoku, kobiecie, ani dwójce jej pociech nic się nie stało, a na miejsce wypadku został dodatkowo wezwany lekarz weterynarii.

Kot ze schroniska ma wściekły wyraz twarzy. W rzeczywistości jest kochanym zwierzakiemKot ze schroniska ma wściekły wyraz twarzy. W rzeczywistości jest kochanym zwierzakiemCzytaj dalej

Jeleń zderzył się z autem

Rzadko zdarza się, żeby wypadek z udziałem zwierzęcia zakończył się w taki sposób. Jak poinformował portal info112.pl, rozpędzony jeleń wpadł do auta w Drogoszewie. Jak do tego doszło? Zwierzę wyskoczyło na drogę, a gdy uderzyło w przód pojazdu, zahaczyło porożem o przednią szybę.

Następnie jeleń odbił się od pojazdu i finalnie wpadł do auta przez tylną szybę. Zdjęcie z miejsca wypadku jest dość drastyczne - widać na nim jelenia leżącego na tylnych siedzeniach mazdy, przez pozostałości tylnej szyby wystają mu jedynie kończyny i głowa. W momencie przyjazdu służb i weterynarza na miejsce zwierzę żyło, policja nie poinformowała o jego stanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, "klasy za kasę nie kupi"
2. Polka ma 57 lat i 2 lata temu została fotomodelką. Sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatka
3. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci

Policja apeluje o ostrożność

- Drastyczne!!! Ku przestrodze!!! Noc, tereny leśne... ZACHOWAJMY szczególną ostrożność!!! Na szczęście osobom podróżującym mazdą nic się nie stało!!! O losie zwierzęcia zadecydują służby weterynaryjne... Uważajcie na siebie! Bezpiecznego weekendu! - czytamy na fanpage'u Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Miejmy nadzieję, że zwierzęciu, podobnie jak kierującej kobiecie i jej dzieciom nic się nie stało. Pamiętajmy jednak o ostrożności na drodze - choć takie przypadki jak ten są dość ekstremalne, nie oznacza to, że nie mogą się przytrafić każdemu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Podglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życiePodglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życieCzytaj dalej

Następny artykuł