jamniki i lew
Źródło: youtube.com/Love Nature

Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka

12 Września 2020

Jamniki zostały przyłapane na wybiegu dla lwa. Trzeba przyznać, że to nietypowy widok. Malutkie pieski i ogromny lew przeżyli spotkanie, które należy do rzadkości. Choć w pierwszej chwili wstrzymujemy oddech, po chwili wiemy już, jaki będzie finał tego starcia. Wszystko zostało nagrane.

Jamniki zostały nagrane, kiedy znalazły się na lwim wybiegu. Jak się tam dostały? Odpowiedź może być zaskakująca. Otóż wszystko rozgrywa się Oklahomie w Greater Wynnewood Exotic Animal Park. To miejsce, które słynie z ogromnej ilości egzotycznych zwierząt, głównie lwów i tygrysów. Jednak to nie wszyscy rezydenci zoo. Należy do nich także kilka jamników.

Hannah i Shane powiedzieli sobie Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystościCzytaj dalej

Jamniki kontra lew

Jeden z lwów mieszkających w parku, olbrzymi Bonedigger ma wyjątkowe podejście do jamników. Na nagraniu widzimy, jak dwa małe pieski wbiegają na teren gigantycznego lwa. Jednak, choć można by spodziewać się zupełnie innego scenariusza, to spotkanie wcale nie kończy się krwawo. Na nagraniu widać, jak jamniki i ogromny lew ganiają się po wybiegu - ciężko nie uśmiechnąć się na taki widok! Wszystko dlatego, że dziki kot po prostu kocha jamniki - z wzajemnością. Na terenie zoo mieszkają cztery psy tej rasy, jednak jeden z nich ma wyjątkową relację z olbrzymim dzikim kotem. Ich opiekun, Joe Exotic znany z serii Netflixa "Król Tygrysów" wyjaśnia, że lew i jamnik o imieniu Abby poznali się, gdy oboje byli jeszcze maluchami. Miłość narodziła się między nimi od razu, a na nagraniach widać, jak świetnie się razem bawią.

DZISIAJ GRZEJE: Kundelek płakał przy każdym dotyku. Nagrano pierwszy raz, gdy ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzy
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

Lew kocha jamnika

Choć lew lubi wszystkie jamniki, to właśnie jeden z nich, Abby jest specjalnie traktowany przez Bonediggera. Jednak żaden z psów nie boi się olbrzyma i wszystkie lubią odwiedzać jego wybieg - oczywiście pod czujnym okiem opiekunów. Psy zdają się nie rozumieć, jak bardzo różnią się rozmiarem od ich przyjaciela i traktują go zupełnie, jak jednego ze swoich. Niesamowite, z jaką czułością traktują się zwierzęta - wydawałoby się, że taka przyjaźń nie jest możliwa. Rzeczywiście, w naturalnym środowisku raczej by się nie wydarzyła, jednak w innych warunkach jak najbardziej. Niesamowite, jak zwierzęta potrafią kreować relacje, od razu widać, że pies i lew to najlepsi przyjaciele.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Chłopiec był pewny, że już nigdy nie zobaczy swojego zaginionego kota. 7 miesięcy później dzieje się najpiękniejsza rzecz
  4. Lwy całe życie spędziły zamknięte w cyrku. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy stanęły na trawie
  5. Shiba inu zażądał pieszczot w przesłodki sposób. Właściciel nie miał serca odmówić
  6. Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci

źródło: youtube.com

Następny artykuł