jamniki rozdzielone
Źródło: tiktok,com/daynavdo

Jamniki zostały rozdzielone przy adopcji. Kiedy kobieta zobaczyła tęsknotę psa, podjęła decyzją, ale nie taką jak myślisz

4 Września 2020

Jamniki bardzo się ze sobą zżyły. Rzadko kiedy zwierzęta nawiązują ze sobą aż tak silną wieź. Mało który pies cierpi, gdy trafia do nowego domu. Większość jest lekko zdenerwowana, jednak równie mocno podekscytowana perspektywą zmiany otoczenia. W tym wypadku jednak, psie rodzeństwo nie chciało się ze sobą rozstać. Sytuacja mocno poruszyła kobietę, która chciała przygarnąć jednego z nich.

Jamnik nie mógł pogodzić się z tym, że jego brat trafi do innego domu niż on. Gdy zobaczył, że jego brat odchodzi gdzieś z jakąś kobietą, od razu wpadł w panikę. Nie chciał zostać sam w sklepie zoologicznym. Maluchy znały się od urodzenia i wychowywały razem. Szczeniaki nawiązały bardzo silną przyjaźń. Nie miały w końcu nikogo innego. Zostały zabrane od matki i trafiły do miejsca, z którego ktoś miał zabrać je do swojego domu. Zwierzaki nie miały raczej okazji nawiązać głębszej relacji ani z pracownikami sklepu, ani z przyszłą właścicielką.

Kundelek czekał na powrót pana. Nie wiedział najgorszegoKundelek czekał na powrót pana. Nie wiedział najgorszegoCzytaj dalej

Jamnik nie chciał rozstać się z bratem

Jamnik, gdy tylko zrozumiał co się dzieje zaczął drapać w szybę i skamleć. Dayana Davila przyszła do sklepu z zamiarem kupienia jednego z nich. Gdy tylko dopięła wszystkich formalności i próbowała zabrać psa do domu stało się coś przejmującego. Maluch nie chciał pozwolić, by rozdzielono go z bratem. Nagranie tej sytuacji, wykonane przez kobietę i udostępnione w serwisie TikTok obejrzało 15 milionów osób. Wszyscy są zgodni co do tego, że nie powinno się rozdzielać piesków. Tak samo uznała autorka filmu. Niestety nie mogła sobie pozwolić na przygarnięcie obu zwierzaków. Takie rozwiązanie przekraczało jej możliwości finansowe. Uznała więc, że lepiej będzie jak zrezygnuje z adopcji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spaniel o oczach jak z bajki Disneya. Wystarczy jedno spojrzenie by oczarował każdego
2. Koszmar w centralnej Polsce, wielka akcja służb. Ludzie pilnie przewożeni do szpitali, trwa walka o życie
3. Odnaleziono kilkadziesiąt martwych i chorych królików w lesie. Dlaczego ktoś je wyrzucił?

Jamniki wciąż czekają na nowy dom

Zwierzęta zostały więc w sklepie. Możemy mieć nadzieję, że jedna z 15 milionów osób, które obejrzały film będą mogły zaoferować im stały dom nie rozdzielając ich. Internauci często pokazują w takich wypadkach serce. Pozostaje liczyć na to, że to jeden z tych wypadków. Jamniki będą cierpieć, jeśli będzie trzeba je rozdzielić. Ciekawym rozwiązaniem mogłoby być przygarnięcie ich przez dwie osoby mieszkające blisko siebie. Wtedy widywałby się regularnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: Do Polski zbliża się wir Otylia. Nagłe załamanie pogody na weekend
  3. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Carrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktu
  6. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł