krowa i jamnik
Źródło: youtube.com/Channa99

Jamnik pierwszy raz spotkał krowę. Gdy tylko się zbliżył, stało się coś niezwykłego

21 Listopada 2020

Jamniki słyną ze swojej ogromnej żywiołowości i odwagi. Nic więc dziwnego, że ten pies na widok krowy postanowił podejść najbliżej, jak się da, by się przywitać. Kiedy jest już bardzo blisko, krowa postanowiła przejąć inicjatywę i zrobiła coś niesamowitego!

Jamnik z nagrania postanowił zawrzeć nietypową znajomość. Młodziutka suczka o imieniu Lana została uwieczniona w momencie, gdy próbuje zaprzyjaźnić się z krową. Nie ma żadnego problemu, by podejść blisko obcego zwierzęcia. Co na to krowa? Od razu widać, że nie ma z pieskiem najmniejszego problemu!

Suczka codziennie wymyka się do sąsiadów, ma ważny powód. Właściciele nie mogą jej powstrzymaćSuczka codziennie wymyka się do sąsiadów, ma ważny powód. Właściciele nie mogą jej powstrzymaćCzytaj dalej

Jamnik spotyka krowę

Na nagraniu widzimy, jak szczeniak podchodzi do rudej krowy na pastwisku. Mimo różnicy rozmiarów nie sprawia wrażenia onieśmielonego - jamnik od razu zbliża się najbardziej, jak może do krowy, która nie pozostaje obojętna na jego zaczepki.

Ruda krówka pochyla się zaciekawiona do jamnika i styka się z nim pyszczkami, tak jakby dawała mu buziaka! Piesek z początku nieprzejęty, po chwili odskoczył na bezpieczną odległość, tylko po to, by po chwili znów podbiec do swojej nowej koleżanki. Krowa jest wyraźnie równie zadowolona z interakcji ze szczeniakiem - zainteresowana, krąży wokół niego ostrożnie, by go nie nadepnąć.

Nagrywająca jamnika właścicielka nie może powstrzymać śmiechu, patrząc na tę kwitnącą przyjaźń. Ludzie powinni wziąć przykład z tej dwójki, która mimo tylu oczywistych różnic od razu się polubiła. Jamnik sprawia wrażenie, jakby myślał, że jest dokładnie tego samego rozmiaru co krowa i nie ma w nim ani odrobiny lęku!

Te małe pieski mogą naprawdę zmylić swoimi rozmiarami. Mimo niewielkiego wzrostu jamniki są bardzo odważne, żywiołowe i bystre. Kto kiedykolwiek miał jamnika, ten wie, że to czworonożne wulkany energii, uwielbiające zabawę i nowe doświadczenia. Trudno nie uśmiechnąć się, patrząc na interakcję szczeniaka i krówki - gwarantujemy poprawę humoru!

ZOBACZ WIDEO:

Skrajnie zaniedbane zwierzęta w gospodarstwie pod Toruniem. Skrajnie zaniedbane zwierzęta w gospodarstwie pod Toruniem. "Są zdziczałe, żywią się odpadkami". Interwencja wolontariuszyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Minister Zdrowia właśnie potwierdził w programie na żywo. Hotele i pensjonaty zamknięte na dłużej, padła data
  3. Podglądała dwie ciężarne świnie przez kamerkę. Przypadkiem ocaliła im życie
  4. Jest tylko 5 typów właścicieli psów. Do którego z nich należysz?
  5. Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Na jego dom spadł meteoryt. Dziś jest milionerem, niezwykła historia

źródło: youtube.com

Następny artykuł