Jamnik o imieniu Oz ma niepowtarzalny wyraz pyska!
Źródło: instagram/ oz.the.derpy.sausage

Jamnik z niesamowitym "uśmiechem" stał się prawdziwą gwiazdą sieci. Internauci są zakochani

18 Sierpnia 2020

Jamnik Oz cieszy się ogromną popularnością w internecie za sprawą oryginalnie wyglądającego pyszczka. Zwierzę ma krzywy zgryz, dlatego wygląda jakby przez cały czas promiennie się uśmiechało. Wystarczy jedno spojrzenie na jego mordkę, aby samemu się uśmiechnąć.

Jamnik Oz nie przejmuje się tym, co mówią dentyści na temat jego wystającego uzębienia. Choć krzywy zgryz jest powszechnie niepożądaną cechą aparycji, którą ludzie często starają się skorygować za pomocą aparatów dentystycznych to zwierzak prezentuje ją z dumą i niczego się nie wstydzi. Mama Oza postanowiła przekuć defekt w wyglądzie jej słodkiego pupila w mocną stronę. Dziś ponad 25 tysięcy osób śledzi na bieżąco losy wyjątkowego jamnika na mediach społecznościowych! Czym jest tajemnica jego sukcesu?

Nie przeszli obok reklamówki obojętnie. Kiedy zajrzeli do środka, chciało im się płakaćNie przeszli obok reklamówki obojętnie. Kiedy zajrzeli do środka, chciało im się płakaćCzytaj dalej

Jamnik o hollywoodzkim uśmiechu

Właścicielem Oza jest 32-letnia Sinead Kelly, która mieszka w Bathgate w Szkocji. Jamnik miniaturka, którym się zajmuje przyszedł na świat 2 grudnia 2017 roku, lecz swoją karierę medialną rozpoczął już w okresie szczenięcym, bo zaledwie rok później. W 2018 roku na platformie Instagram zostało założone konto @oz.the.derpy.sausage, które dokumentuje codzienne przygody roześmianego pieska. Jednakże, pewnie wiele osób zastanawia się, dlaczego Oz wygląda jakby stale się uśmiechał? Psiak ma krzywy zgryz, co sprawia, że górna część szczęki wystaje mu z pyska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Rybak z Rosji wyłowił przerażające stwory. To szokujące, co kryje się głęboko w wodzie
3. Musieli uśpić sparaliżowaną suczkę. Jej ostatnie pożegnanie z chłopcem wyciska łzy z oczu

Sinead Kelly wyjaśniła, że deformacja pyska czworonoga była na tyle poważna, że wymagała skomplikowanego zabiegu operacyjnego. W pierwszych miesiącach swojego życia Oz przeszedł drogą operację. Koszty zostały pokryte z funduszy, które uzbierano z pomocą darczyńców.

Należeliśmy do grupy właścicieli jamników na Facebooku, gdzie zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy, ponieważ zabieg był za drogi – powiedziała właścicielka w wywiadzie z Caters News Agency. – Z tego powodu stał się naprawdę dobrze znany w grupie, więc kiedy ludzie go spotykają to jest takim małym celebrytą.

Co najważniejsze, defekt nie przeszkadza jamnikowi w cieszeniu się pełnią życia i zarażaniu wszystkich pozytywnym humorem. Opiekunka wspomina także, że Oz bardzo lubi spędzać z nią czas nawet wtedy, gdy jest zajęta pracami domowymi. Zwierzak ma także inny talent - siada jej na ramieniu jak mała papuga! Wyszczerzony psiak boi się dużych psów, mężczyzn, blondynek i małych dzieci i zawsze szczeka, żeby zakomunikować, aby nikt z wymienionych osób i zwierząt nie ważył się do niego podejść. Jednakże, gdy tylko podejdą, to Oz zaczyna skakać i prosi o wzięcie go na ręce. Co z niego za słodki urwis! Sami zobaczcie, jak zaraża uśmiechem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

McTeeferph ????

Post udostępniony przez Oz (@oz.the.derpy.sausage)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies miał 45 kilogramów nadwagi. Niebywałe, jak wygląda dzisiaj
  2. Nie dbała o siebie przez lata. Po metamorfozie jej uroda zapiera dech w piersiach
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Chihuahua stanęła do walki z dogiem niemieckim. Jest 30 razy mniejsza od niego
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Ewakuacja setek mieszkańców zachodniej Polski. Operacja może zagrażać życiu i zdrowiu

Źródło: wprost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł