Jamnik zginął tragicznie w Krakowie
Źródło: pikist.com

Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

8 Września 2020

Jamnik został rozszarpany na oczach właścicielki przez dwa inne psy. Ich opiekun miał nie reagować. Poinformowało o tym Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Proszą o pomoc w znalezieniu nieodpowiedzialnego właściciela zwierząt.

Jamnik został zagryziony we wtorek rano. Stało się to w Krakowie przy ulicy Piłsudskiego 2. Miały to zrobić dwa psy typu amstaff. Jak zapewnia KTOZ, właściciel tych zwierząt nie reagował na ich zachowanie. Proszą o pomoc w jego znalezieniu. Chcą, aby poniósł konsekwencje.

York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyYork całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Jamnik rozszarpany w Krakowie. Szukają winnego

- Psy biegały luzem, bez kagańca. Właściciel, wysoki, młody mężczyzna nie zrobił absolutnie nic żeby psy rozdzielić. Nie pomógł również oszołomionej właścicielce zagryzionego psa. Zaznaczamy, że jamnik był na smyczy. Niestety nikt ze świadków wydarzenia nie zadzwonił po policję. Jeżeli ktoś posiada informację, do kogo należą psy - prosimy o wiadomości na priv - czytamy na Facebooku KTOZ Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Jedna z internautek zapytała, czy nie można znaleźć monitoringu, który mógł uchwycić moment tego okropnego zdarzenia. Towarzystwo odpowiedziało, że inspektorzy są już na miejscu, ale wszystko zdarzyło się w punkcie, w którym nie było w zasięgu kamer. Jak dodali, ustalają jeszcze szczegóły w sprawie. Na KTOZ spadła też fala krytyki, na którą szybko odpowiedziano.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

Oskarżenia o hejt

Internauci zaczęli pisać komentarze, w których zaczęli oskarżać Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o szerzenie hejtu na rasę psów. Według nich, obwinione zostały amstaffy. KTOZ dodało wyjaśnienia, w których zaznacza, że jedyny winny zajścia to właściciel psów - nie uważa, że amstaffy to z natury agresywne psy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam
  2. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Spacerował spokojnie po Sopocie. Nagle zobaczył torbę. Zaniemówił jak zobaczył co jest w środku

źródło: Facebook.com/KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Następny artykuł