jamnik przy łóżku
Źródło: youtube.com/Rumble Viral

Jamnik dostał pozwolenie, by wejść na łóżko i totalnie zwariował. Radość w czystej postaci

1 Września 2020

Jamnik ucieszył się jak nigdy, gdy właściciel pozwolił mu wskoczyć na łóżko. Jeśli ktoś kiedyś zastanawiał się, jak wygląda szczęście w czystej postaci - to nagranie odpowiada na pytanie bezbłędnie. Mały szczeniaczek po prostu nie jest w stanie pohamować szczęścia i ekscytacji, kiedy zaczyna bawić się na mięciutkim materacu!

Jamnik to rasa, która słynie z radosnego usposobienia, jednak ten bije wszystkich innych przedstawicieli rasy na głowę. Szczeniaczek, który z entuzjazmem wskakuje na łóżko dosłownie wariuje, gdy tylko zaczyna bawić się materacu. Biega w kółko, skacze i widać, że bawi się przednio. Naprawdę niewiele potrzeba, by uszczęśliwić psa, wystarczy spojrzeć na to nagranie, by się przekonać!

Jakich zapachów nie lubią koty? 5 aromatów, których mruczki po prostu nie cierpiąJakich zapachów nie lubią koty? 5 aromatów, których mruczki po prostu nie cierpiąCzytaj dalej

Jamnik wariuje ze szczęścia

Najwyraźniej właściciel szczeniaka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że od jego jamnika po prostu nie da się oderwać wzroku, gdyż nagrał go kilka razy w takiej samej sytuacji. Każdy klip rozpoczyna się susem z podłogi na łóżko, a potem już jesteśmy świadkami istnego szaleństwa. Jamnik nie może pohamować radości, gdy pan pozwala mu bawić się na materacu, do tego stopnia, że obija się o poduszki i nie jest w stanie się zatrzymać. Jego urocze podskoki i kółka zataczana na łóżku sprawiają, że po prostu nie da się nie uśmiechnąć. Maluszek świetnie się bawi, w pewnym momencie dołącza też do niego drugi pies, a radości nie ma końca!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ktoś przywiązał kartkę do obroży psa i zostawił go pod sklepem. Ciężko powstrzymać łzy
2. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Jamnik: charakter

Jamniki to bardzo radosne psy, pełne wigoru i chęci do psot. Niestety, potrafią też być bardzo uparte i złośliwe, potrzeba im więc silnego, zdecydowanego właściciela, który okiełzna ich humory! Widać, że ten szczęśliwy posiadacz jamnika jest dobrym właścicielem - piesek grzecznie czeka aż dostanie pozwolenie, by wskoczyć na łóżko. To jeszcze szczeniaczek, taka nauka posłuszeństwa od małego z pewnością zaprocentuje w przyszłości!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kultowy produkt z PRL trafi znowu na sklepowe półki. Fani zacierają ręce
  2. TVP przekazało dramatyczną wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Zmarł dziś w nocy, nie miał szans
  3. Odebrali suczkę podczas interwencji, właściciel więził ją na łańcuchu przez 10 lat. Tłumaczenia wprawiają w osłupienie
  4. Pies wojskowy został ranny na misji. Teraz zostanie specjalnie uhonorowany
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Trąba powietrzna na Mazurach. Wszystko latało. Ludzie stracili cały dorobek życia

źródło: youtube.com

Następny artykuł