Zabrał psa na spacer
Źródło: instagram/lewlewek

Influencer zabrał psa na spacer w nosidełku. "To zahacza o absurd"

25 Października 2020

Influencer o nazwie Lewlewek na Instagramie pochwalił się zdjęciem z grzybobrania. "Są u Was grzyby? Suszi nic nie znalazł, chyba za wysoko", zapytał obserwujących dodając na koniec roześmianą minkę. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Sposób trzymania psa zezłościł sporą grupę osób.

Kim dokładnie jest influencer? Według wielu definicji powinna być to osoba, która wywiera na kimś wpływ, zabiera głos w ważnych sprawach, jej zdanie jest bardzo cenne i wiele osób się z nim zgadza. Influencer buduje wokół siebie grupę odbiorców, może na nich liczyć, ale i musi i mieć na uwadze, że może zostać skrytykowany. Niedawno opisywaliśmy Wam nieodpowiednie zachowanie influencerki Andziaks i jej partnera życiowego Luki. Para pochwaliła się w sieci zakupem psa, szybko wyszło na jaw, że pochodzi z pseudohodowli. Internauci nie pozostawili na youtuberach suchej nitki, tak jak teraz kiedy to mąż influencerki Szusz, Lew opublikował w sieci zdjęcie z psem, które niesie w nosidełku.

Kraków. Pies załamał się po stracie właścicielki? Nowi opiekunowie pozostawili go na pastwę losuKraków. Pies załamał się po stracie właścicielki? Nowi opiekunowie pozostawili go na pastwę losuCzytaj dalej

Zabrał psa na spacer, wsadził do nosidełka

Mąż Szusz, która prężnie działa na YouTubie (Weronika - 256 tys. subskrypcji i 138 tys. obserwujących na Instagramie, Lew - 35,4 tys. obserwujących na Instagramie) opublikował w sieci zdjęcie z psem. Pochwalił się, że zabrał zwierzaka do lasu na grzybobranie. Jednak sposób, w jaki to zrobił, wzbudził dużo emocji. Lew włożył psa do nosidełka. Internauci byli w szoku, krytykując sposób podróży czworonoga.

- Bardzo was lubię. Zawsze dbacie o zwierzęta.. ale to nie bardzo
- Biedna
- Wygodnie tak pieskowi? On wisi
- Uwielbiam was i wiem jak dbacie o zwierzaki i jak je kochacie ale takie nosidełko? Czy to jest wgl dla psa? To już zahacza o absurd. Trzymajcie się i wszystkiego dobrego dla was i zwierzaków - pisali internauci w sieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Po 3 latach poszukiwań odnalazł zaginionego psa. Reakcja zwierzęcia sprawiła, że właściciela zatkało, jest nagranie
2. Za 68 dni ogromne zmiany dla tysięcy rolników. Powód do radości czy smutku?
3. Dziecko raczkuje w stronę owczarka niemieckiego. Wtedy pies od razu reaguje, rodzice nie wierzą własnym oczom

Weterynarz komentuje sposób noszenia psa

Zapytaliśmy weterynarz z warszawskiej kliniki dla zwierząt, czy internauci mieli rację, krytykując sposób noszenia psa.

- Nie ma badań na ten temat. Myślę, że na krótką metę nic mu nie będzie, ale nie powinno to być używane często. Są przecież plecaki, torby, gdzie pies przyjmuje fizjologiczną pozycję - odpisała nam p. Magda.

Jeśli pies jest zmęczony podróżą, najlepiej jest wziąć go na ręce. Istnieją też specjalne torby dla zwierząt, w których te mogą bezpieczne podróżować. Wpisując w wyszukiwarkę hasła "nosidełka dla psa" można znaleźć podobne do tych, które Lew pokazał na zdjęciu, jednak nie wygląda to bezpieczne podróżowanie, a już na pewno nie na komfortowe.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite. Powiedziała do swojego psa, że go kocha. Mały piesek odpowiedział i wzruszył ją do łez
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Dlaczego koty tak dziwnie się zachowują? Oto 5 nietypowych manier mruczków, które wykraczają poza ludzką logikę
  4. Artur Szpilka pochwalił się nowymi tatuażami. Miłośnicy zwierząt nie kryją zachwytu
  5. Dramat w Lublinie. Znalazła ledwo żywego psa zakopanego pod wiaduktem. Spod ziemi wystawał mu tylko pyszczek
  6. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  7. Eksperci biją na alarm. Jeśli gotujesz rosół na udkach z kurczaka, popełniasz olbrzymi błąd

Źródła: facebook.com

Następny artykuł