Ilustracja z dużą ilością słoni
Źródło: Facebook/Gergely Dudas-Dudolf

Na ilustracji wśród słoni ukryte jest serduszko. Czy jesteś spostrzegawczy i potrafisz je znaleźć? Większość osób się poddaje

26 Czerwca 2020

Ilustracja autorstwa popularnego w internecie rysownika Gergely Dudas-Dudolf w oka mgnieniu stała się hitem w sieci. Uroczy, kolorowy rysunek przedstawia bardzo dużo słodkich słoników. Jeden trzyma banana, drugi ma na głowie mały kapelusz. Jednak rysunek skrywa coś jeszcze, jest w nim ukryty jeden bardzo mały, ale bardzo ważny detal. Czy jesteście w stanie zauważyć na ilustracji młodego artysty zakamuflowane serduszko?

Ilustracja przedstawiająca bardzo liczne stado różowych i fioletowych słoni skradła serce rzeszom internautów - rysunek autorstwa młodego i popularnego artysty o imieniu Gergely Dudas-Dudolf wywołuje uśmiech. Obrazek jest naprawdę uroczy. Co więcej - skrywa też słodki sekret. Jednak tylko nieliczni są w stanie odkryć jaki. Większość osób po minucie przyglądania się radosnym słonikom poddaje się i sięga po rozwiązanie zagadki. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby zauważą, gdzie na ilustracji schowane jest malutkie serduszko. Jesteś jedną z nich? Przed Tobą bardzo trudne zadanie!

Radosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaRadosław Majdan zapobiegł rodzinnej tragedii. Małgorzata Rozenek podzieliła się szczegółami zdarzeniaCzytaj dalej

Ilustracja w oka mgnieniu stała się popularną internetową zagadką. Widzicie na niej serce?

Na pierwszy rzut oka rysunek młodego artysty, który jest autorem licznych bardzo kolorowych ilustracji przedstawiających urocze zwierzaki, przedstawia stado różnokolorowych, radosnych słoni. Czworonogi są przesłodkie - uśmiechają się, niektóre stają na dwóch łapkach, jeden ma na głowie kapelusz, a jeden podjada banana. Jednak okazuje się, że obrazek oprócz licznej grupy wesołych olbrzymów przedstawia coś jeszcze. Autor ukrył pomiędzy zwierzakami małą i bardzo miłą niespodziankę - nie tylko zakochani będą zachwyceni jego pomysłowością.

Co takiego schował między słoniami Gergely Dudas-Dudolf? Nic innego, tylko malutkie, śliczne serduszko! Jest tylko jeden szkopuł - jest ono bardzo dobrze zamaskowane i tylko nieliczni są w stanie je dostrzec. Kolorowa ilustracja jest jednocześnie świetnym i bardzo trudnym do zdania testem na spostrzegawczość.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Labrador czuwał przy łóżku właściciela. Kiedy mężczyzna zmarł, pies nie chciał odejść. Poruszające zdjęcie 2. Na zdjęciu ukrywa się pies. 90% osób nie potrafi go znaleźć

Trzymamy kciuki za Wasze poszukiwania malutkiego serduszka. Jeżeli nie uda się Wam bez podpowiedzi - nie martwcie się, różowe, uśmiechnięte słoniki poprawią Wam humor.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Widzicie ukryte serce?Widzicie ukryte serce?
Facebook/Gergely Dudas-Dudolf

RozwiązanieRozwiązanie
Facebook/Gergely Dudas-Dudolf

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  3. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  4. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie"
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł