kot igi świątek
Źródło: intsgaram/iga.swiatek

Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka

13 Października 2020

Iga Świątek wróciła w poniedziałek wieczorem do Polski. Tenisistka martwiła się powrotem do kraju, więc zrobiła to pod osłoną nocy. Jej samolot wylądował tuż przed 23:30 na lotnisku. Po odebraniu bagaży i powitaniach Iga Świątek prawdopodobnie skierowała się do domu, gdzie czekał na nią ukochany kot! Iga mówiła o nim podczas sobotniego finału. Jednym zdaniem rozbawiła wszystkich.

Iga Świątek jako pierwsza Polka w historii wygrała turniej Wielkiego Szlema. 19-latka swój pierwszy tytuł wielkoszlemowy na kortach Rolanda Garrosa zdobyła w sobotę, 10 października. Dokonała tego jako najmłodsza tenisistka od 1992 roku! Nastolatka nie kryła wzruszenia, po odebraniu pucharu, sama wyznała, że nie do końca wie, co ma powiedzieć. Mało kto się spodziewał, że po zwycięstwie skieruje kilka słów w stronę ukochanego czarnego kota! Jednym zdaniem rozbroiła wszystkich, którzy słuchali i oglądali.

Małżeństwo policjantów zatrzymało właściciela szczeniaków w ostatniej chwili. Okropne, co próbował im zrobićMałżeństwo policjantów zatrzymało właściciela szczeniaków w ostatniej chwili. Okropne, co próbował im zrobićCzytaj dalej

Iga Świątek o kocie

- Dziękuję moim rodzicom. Dziękuję siostrze, która teraz się pilnie uczy, studiuje, ale mam nadzieję, że znalazła czas, żeby obejrzeć mój mecz. Mam nadzieję, że mój kot oglądał – wyznała Iga Świątek po wygranej z Sofią Kenin. Nastolatka żałowała, że jej mruczka nie było z nią we Francji. Ten został prawdopodobnie w Raszynie, skąd polska tenisistka pochodzi. Okazuje się, że Świątek jest wielką kociarą, a na jej Instagrmie, gdzie przeważają zdjęcia z kortów, nie brakuje też tych ze zwierzętami. Choć udało nam się znaleźć tylko jedno z czarnym kotem rasy "dachowiec", to widać, że 19-latka darzy mruczka wielką miłością.

Mruczek ma na imię "Grappa". Skąd takie imię? Tenisistka odpowiedziała na pytanie Red Bullowi:

- Cóż… można się chyba domyślać - wyznała.

Iga Świątek wróciła do domu

Iga Świątek w poniedziałek wieczorem wylądowała na lotnisku w Polsce. Iga skorzystała z prywatnych linii lotniczych. Jak zakłada przeglądsportowy.pl, tenisistka będzie teraz podróżować właśnie w taki sposób. Wiele osób pewnie zastanawia się, gdzie mieszka polska gwiazda. Dom 19-latki znajduje się w Raszynie. Z Lotniska Chopina to rzut beretem. Kilkanaście minut autem i Iga mogła być już z ukochanym kotem.

Piątka dla zwierząt odrzucona w Senacie. Co dalej ze zwierzętami?Piątka dla zwierząt odrzucona w Senacie. Co dalej ze zwierzętami?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?
  2. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  3. Golden retriever miał olbrzymią nadwagę. Ledwo chodził, jego metamorfoza po roku jest niewiarygodna
  4. Uratowano 11 malutkich maltańczyków. Mieszkały w klatkach dla królików, są w ciężkim stanie4
  5. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
  6. Zamykają szkoły, bary i restauracje, klamka zapadła. Sąsiad Polski podjął decyzję
    źródła: zestadionu, wamiz, pudelek

Następny artykuł