Płaczące niemowlę i husky
Źródło: screen shot/Youtube/Jnaef

Niemowlę zanosiło się płaczem. Husky nie był w stanie wytrzymać, reakcja psa była natychmiastowa

3 Lipca 2020

Husky to psiaki, które słyną z tego, że lubią pośpiewać i wydawać z siebie bardzo donośne dźwięki. Poza tym - bardzo dobrze dogadują się z dziećmi. Kiedy pewien malutki niemowlak nie mógł przestać płakać, a ojciec malutkiej dziewczynki nie był w stanie jej uspokoić, mężczyzna musiał się posunąć do ostateczności. Poprosił swoją suczkę rasy husky o pomoc w uspokojeniu zasmuconego malucha. Sophie nie wahała się ani chwili. Uroczy psiak doskonale wiedział co zrobić, żeby rozchmurzyć swoja malutką przyjaciółkę. Ojciec dziewczynki wszystko nagrał i podzielił się wideo w sieci.

Husky o imieniu Sophie nie jest zwykłym psiakiem. Okazuje się, że uroczy czworonóg pełni w swoim kochającym domu bardzo zaskakującą funkcję. Suczka jest ulubioną nianią malutkiej Abby, córeczki właścicieli husky'ego. Kiedy malutka dziewczynka zaczyna płakać, jej czworonożna opiekunka robi pewną niesamowitą rzecz, żeby rozchmurzyć dziecko. Pewnego dnia ojciec Abby postanowił nagrać to, co dzieje się między niemowlakiem, a ogromnym psem. Nagranie, którym podzielił się w sieci obejrzało już ponad 10 milionów internautów. Popularność filmiku nie dziwi, zachowanie mądrego, czułego psa wprawia w osłupienie.

Szczeniak buldoga dostał nowe łóżko. Właścicielka nagrała przepiękną reakcję, cudowneSzczeniak buldoga dostał nowe łóżko. Właścicielka nagrała przepiękną reakcję, cudowneCzytaj dalej

Husky zobaczył, że niemowlę nie może przestać płakać. Reakcja psa była natychmiastowa

Ojcu malutkiej Abby udało się uwiecznić na nagraniu niesamowitą scenę. Niemowlę siedziało pośród swoich zabawek, jednak ewidentnie było czymś zasmucone. W pewnym momencie maluch zaczął się zanosić płaczem. Wydawało się, że nic nie będzie w stanie rozweselić dziewczynki. Jednak ojciec dziecka doskonale wiedział, kogo poprosić o pomoc w tym trudnym zadaniu.

Kiedy ojciec Abby zorientował się, że malutka dziewczynka jest bardzo smutna, mężczyzna postanowił zwrócić się o pomoc w rozweseleniu dziecka do najlepszej niani - Sophie. Husky zostaje poproszony o to, żeby uspokoić Abby. Psiak nie waha się ani chwili i doskonale wie, co ma robić. Husky zaczyna śpiewać, gołym okiem widać, jak bardzo wczuwa się w swoje muzyczne popisy. W reakcji na melodię, Abby uspokaja się! Dziecko praktycznie natychmiast przestaje płakać, a zły nastrój przechodzi mu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zbliżyło się do rottweilera. Rodzice nagrali wszystko

2. Usłyszała niepokojące dźwięki w kuchni. Gdy weszła i zobaczyła, co jej pies ma w pysku, pobladła

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Abby i Sophie stanowią bardzo zgrany duetAbby i Sophie stanowią bardzo zgrany duet
screen shot/Youtube/Jnaef

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć
  2. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali
  3. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
  4. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach
  5. Czy wszystkie konie są takie same? Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć rozwiązanie w mniej niż 30 sekund
  6. Husky robi niesamowitą rzecz za każdym razem, kiedy ktoś go mija. Nagranie obejrzały już miliony

Źródło: animalchannel.co

Następny artykuł