Goldeny i husky zastanawiają się, co to może być (a to kociak)
Źródło: Youtube/Viral Paws

W domu pojawiły się bezbronne stworzenia. Właściciele zamarli, kiedy zbliżyły się do nich trzy wielkie psy

30 Kwietnia 2020

Husky i dwa golden retrievery zgotowały zaskakujące przywitanie nowym domownikom. Ich właściciele nie mogli uwierzyć własnym oczom...

Kiedy pewna rodzina postanowiła przygarnąć pod swój dach miot czterech osieroconych przez matkę kociąt, z niepokojem wyczekiwali momentu przedstawienia nowych domowników, pozostałym mieszkańcom domu. Jaka mogła być ich reakcja na taką niespodziankę? To, co się stało przerosło ich wszystkie oczekiwania.

Psy zaprzyjaźniły się z kotami

Na początku psiaki były najzwyczajniej w świecie zadziwione pojawieniem się tajemniczych przybyszów. Pierwsze wspólnie spędzone chwile polegały na wstępnym zapoznaniu się. Dwa golden retrievery i husky usiadły dookoła położonych na posłaniu kotków i bacznie się im przyglądały. Co to mogą być za stworzenia? Dlaczego tak śmiesznie się poruszają i popiskują? Na wszystkich trzech pyszczkach ewidentnie malował się obraz zafrasowania.

Stopniowe zdziwienie przerodziło się w ostrożną akceptację. W końcu te bezbronne, ślepe maluchy nie mogą być groźne! Karmione są strzykawką i są tak nieporadne, że nie mogą stanowić najmniejszego zagrożenia. Poza tym - wydają się być całkiem przyjaźnie nastawione! Nie musiało minąć wiele czasu, żeby wszystkie trzy psy już na dobre przekonały się do maluchów. Co więcej - psiaki zaczęły traktować małe kotki, jakby te były... szczeniakami!

Na filmiku, który obejrzały rzesze internautów możemy zobaczyć, jak psy z anielską cierpliwością opiekują się maleństwami. Pilnują ich, przyglądają się, czy nie dzieje im się żadna krzywda, a nawet czyszczą futerko i dają psie buziaki. Nawet husky zachował kamienny spokój i pozwalał wspinać się na siebie!

Duże psy zakochały się w małych kociakach, wydaje się, że ze wzajemnością. Zwierzęta pokazały, że możemy uczyć się od nich, czym jest tolerancja, empatia i miłość.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies płakał przy każdym dotknięciu ludzkiej ręki. Zwierzę musiała spotkać okropna rzecz, jest nagranie
  2. Porzucony kot został adoptowany przez fretki. Myśli, że jest jednym z nich
  3. U psa wykryto koronawirusa. Ekspert mówi jak jest naprawdę
  4. Nastolatka z Ukrainy kazała szczeniakowi napić się napoju wysokoprocentowego. Jej tłumaczenia porażają
  5. W trakcie rejsu okazało się, że na pokładzie jest pasażer na gapę. I to nie jeden
  6. Właściciele pudla zmarli z powodu koronawirusa. Na apel psa ze schroniska odpowiedziało tysiące osób

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł