husky pilnie szuka nowego domu
Źródło: facebook/Biuro Ochrony Zwierząt

Husky po 2 miesiącach stracił kochany dom. Powód przyprawia o złość

27 Sierpnia 2020

Husky Ares pilnie poszukuje nowego domu! Obecni właściciele po 2 miesiącach postanowili go oddać. Nie spodobało im się zachowanie zwierzaka, nie podjęli próby nauki. Teraz Ares cierpi, ponieważ nie wie, dlaczego nie mieszka już z rodziną. Czy ktoś adoptuje pieska?

Husky ponownie szuka domu. 1,5 roczny pies, który waży około 15 kg i sięga do kolana stracił nową rodzinę. Powód przyprawia o złość, bo wystarczyłaby praca z czworonogiem, pomoc behawiorysty. Niestety nowi właściciele nie podjęli próby i zwrócili zwierzaka jak niepotrzebny towar do sklepu. Nawet nie chcemy myśleć, co czuje teraz ten biedny piesek.

Podczas jednego wyjazdu odebrano interwencyjnie 42 psy. Głodne, przestraszone i chore potrzebują naszej pomocyPodczas jednego wyjazdu odebrano interwencyjnie 42 psy. Głodne, przestraszone i chore potrzebują naszej pomocyCzytaj dalej

Husky szuka nowego domu

- Uwielbia dzieci (wychowywał się z dziećmi, w domu tymczasowym też miał kontakt z małym dzieckiem). Jest przyjaźnie nastawiony do innych psów. Koty goni, ale nie agresywnie (być może przy odpowiedniej socjalizacji mógłby zamieszkać z kotem). Jest wpatrzony w człowieka jak w obrazek, bardzo szybko się uczy. Potrzebuje sporo ruchu, to bardzo energiczny psiak. Ma wszystkie szczepienia, jest odrobaczony i wykastrowany. Ma chip - czytamy o husky na Facebooku.

Dlaczego Ares stracił dom? Pies podczas nieobecności opiekunów gryzł buty, ubrania czy meble. Wcześniej też szczekał i piszczał, ale dzięki radom behawiorysty to całkiem minęło.

DZISIAJ GRZEJE:1. Podczas jednego wyjazdu odebrano interwencyjnie 42 psy. Głodne, przestraszone i chore potrzebują naszej pomocy
2. Matka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
3. Dlaczego pies łapie za nogawki? Powód inny niż myślisz

- Myślę, że jeśli dać mu więcej czasu, problem całkiem da się wyeliminować. To bardzo pojętny, młody pies, potrzebuje tylko uwagi i czasu... - dodają tymczasowi opiekunowie.

W sprawie adopcji psiaka kontakt tylko telefoniczny: 791 329 452

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Nikt nie chciał zaopiekować się rottweilerem po śmierci jego właściciela. Reakcja policjantów zadziwia
  4. Ktoś wyrzucił ciężarną suczkę z samochodu. Nie miała nawet siły pić, potrzebna jej pomoc
  5. Robiła porządki w ogródku, natrafiła na podejrzanego robaka. Warszawianka zadzwoniła po pomoc
  6. Zostały 4 dni, Zakopane podjęło decyzję. Wprowadzają zakaz, inaczej się nie dało

Źródło: facebook/biuro ochrony zwierząt

Następny artykuł