Husky nie zauważył śpiącego dziecka!
Źródło: youtube/milperthusky

Husky położył się na łóżku. Nie zauważył leżącego na nim niemowlęcia

27 Kwietnia 2020

Husky postanowił uciąć drzemkę na łóżku. Niestety, nie było ono puste. Okazało się, że miejsce jest już zajęte przez niespodziewanego gościa. To, jak zachował się husky, zaskoczyło nawet jego właściciela!

Nigdy nie wiadomo, kiedy dopadnie nas nagła drzemka. Nie wiedział także o tym uroczy husky, którego nagle złapała senność. Zaczął szukać odpowiedniego miejsca na odpoczynek...

Husky nie zauważył śpiącego dziecka

Husky nabrał ochoty na drzemkę. Postanowił, że wykorzysta do tego miękką i wygodną kanapę. Wskoczył na nią, zaczął się na niej usadawiać. Aż w końcu położył swoją głowę i już chciał zamknąć oczy. W tym powstrzymał go jednak właściciel, który przesunął czworonoga. Dlaczego? Mebel był już zajęty! Na kanapie spało już niemowlę, zawinięte w ciepły koc. Husky nie zauważył, że ulubione miejsce do drzemki zostało już zarezerwowane.

Pies jednak nic z tego sobie nie robił. Przesunął się w kierunku wskazanym przez swojego pana. Ale po chwili gęste futro znów dało o sobie znać. Zwierzę ponownie przesunęło się w stronę dziecka! Choć sytuacja powtarzała się parę razy i za każdym interweniował rodzic, to dziecko nawet się nie obudziło. Na pewno noworodkowi było przyjemnie spać w cieple sierści husky'ego. Znając spokojną i opiekuńczą naturę psów tej rasy, nikt nie powinien gniewać się na zaspanego husky'ego. Być może on wcale nie chciał ułożyć się w wygodnej pozycji do drzemki, a zatroszczyć się o śpiącego malucha!

Husky to pies, który łączy w sobie dwie natury: pieszczocha i łowcy. Choć słynie z wielkiej towarzyskości i nadopiekuńczości, to nadal pozostaje dość niezależnym i pewnym siebie psem. Najważniejsze jest dla niego dobro najbliższych ludzi, z którymi mieszka. Potrafi się zaprzyjaźnić z każdym. Jak widać na filmie, nie widzi przeszkód, by przyjaźnić się także z noworodkiem. Husky nie wie, czym jest agresja. Możemy być pewni, że nie zrobi krzywdy nawet najmniejszemu członkowi rodziny.

Husky'ego wyróżnia ogromna czułość. Dziećmi swoich właścicieli potrafi opiekować się tak samo, jakby to było jego własne potomstwo. Biorąc pod uwagę jego elegancką urodę, na pewno jest wymarzonym członkiem rodziny! Warto pamiętać, że husky powinien być od małego socjalizowany, by od początku wiedział, że nic mu nie grozi ze strony najbliższych osób w mieszkaniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Wyświetl ten post na Instagramie.

I just lay here????????????. #huskylife

Post udostępniony przez Milperthusky (@milperthusky)

Śpiący przyjaciele są ze sobą na zawszeŚpiący przyjaciele są ze sobą na zawsze
youtube/milperthusky

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak odegrał tragiczną scenę. Właściciele myśleli, że to koniec
  2. Husky przez przypadek zaczepił dziecko. Ojciec wszystko nagrał
  3. Porzucili psa na wysypisku śmieci. Niewiarygodne jak zmienił się po roku
  4. Uratowała ciężarną suczkę przed eutanazją. Kobieta zaniemówiła, gdy zobaczyła szczeniaki
  5. Porzucili psa w sezonie wakacyjnym. Husky ze schroniska znalazł dom
  6. Ogórki i pomidory w diecie psów. Czy na pewno są bezpieczne?

Źródło: Instagram

Następny artykuł