małe dziecko wyciąga rękę w stronę psa rasy Husky
Źródło: youtube/Rumble Viral

Dziecko zbliżyło się do husky'ego. Reakcja zwierzaka zaskoczyła wszystkich, nagranie powala

24 Czerwca 2020

Husky zareagował niesamowicie przyjaźnie na obecność dziecka, którego ojciec miał włączoną kamerę. Reakcja psa okazuje się być zaskakująca. Sytuacja ta udowadnia, jak wspaniałe mogą być relacje pomiędzy dzieckiem a psem. Husky nie musi być wcale agresywny, a wręcz może okazać się wspaniałym kompanem dla dziecka. Przedstawione nagranie rozczuli nawet największych twardzieli.

Psy rasy husky często postrzegane są jako niebezpieczne. Przede wszystkim bierze się to z ich wielkości i groźnego wyglądu. Wiele ludzi ma obawy przed kontaktem z tymi zwierzętami, a zwłaszcza ich przebywania przy dzieciach. Pewien ojciec, posiadacz psa rasy husky, nagrał pierwsze spotkanie swojego czworonoga z dzidziusiem. Reakcja pupila okazała się być rozczulająca. Dziecko zaczęło wyciągać rączki w stronę psa, wyraźnie zaciekawione dużym, puchatym stworzeniem w swoim pobliżu. Pierwsze próby kontaktu husky zignorował, jednak to, co nastąpiło potem, rozczuliło setki Internautów.

Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nógBrzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nógCzytaj dalej

Husky przyjaźnie powitał dziecko

Husky na nagraniu początkowo wygląda na bardzo zdumionego widokiem raczkującego w jego stronę niemowlaka. Na chwilę zastyga, ewidentnie zaskoczony zbliżającym się do niego dzieckiem. Po chwili jednak reaguje na jego zaczepki w sposób wyjątkowo uroczy i przyjacielski. Zwierzak kładzie się obok dziecka, a następnie obraca na grzbiet, odsłaniając brzuch. Taka pozycja u psa sugeruje zaufanie i czucie się komfortowo. Znaczy to, że psiak okazał niemowlakowi pełne zaufanie i sympatię.

Husky od samego początku był też bardzo łagodny. Widać, że ma wobec niemowlaka bardzo przyjazne zamiary i merda ogonem, domagając się pieszczot ze strony maluszka. To nas jeszcze bardziej rozczula i upewnia w przekonaniu, że wychowanie dzieci ze zwierzętami jest znakomitym pomysłem. Ale na tym nasz husky nie poprzestał! Po okazaniu dziecku pełnego zaufania i swojego entuzjazmu, zaczął jeszcze bardziej bratać się z dzieckiem. Dalej leżał na plecach i merdał ogonem. Maluszek zaś głaskał psa w najlepsze, gdy ten zaczął lizać go po twarzy. Widok ten jest wyjątkowo uroczy i chwyta za serce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć 2. Rodzice tylko na chwilkę zostawili noworodka samego ze swoim psem. Niebywale, co zrobiły zwierzaki, wszystko się nagrało

Wielu ludzi ma obawy co do trzymania dużych psów w domu i posiadania małych dzieci. Jednak to pierwsze spotkanie husky'ego i dziecka pokazuje, że dzieci i zwierzęta mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi i nawiązać pozytywne relacje. Nagranie jest naprawdę rozczulające i mamy nadzieję, że przyjaźń tej dwójki przetrwa jak najdłużej.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł