Husky nie potrafił zapanować nad zazdrością
Źródło: youtube/rumble viral

Husky nie potrafi kryć zazdrości o swojego właściciela. Reakcja psiaka rozbawi każdego

22 Lipca 2020

Husky pogniewał się na swojego właściciela, który skupił całą uwagę na kocie. Pies nie mógł dłużej znieść uczucia zazdrości, dlatego zademonstrował swoje niezadowolenie w przezabawny sposób.

Husky to rasa psów, która nie znosi poczucia samotności. Siberian husky najlepiej czują się w stadzie, zwłaszcza gdy jego współtowarzyszami są osobniki tej samej rasy lubiące wzmożoną aktywność fizyczną. Przyczyny takiej preferencji można doszukać się w bliskim pokrewieństwie z wilkami, które także prowadzą życie stadne wraz z watahą. Więź z opiekunem jest dla psów rasy Husky równie kluczową wartością. Czworonogi najchętniej nigdy nie opuszczałyby swoich właścicieli choćby na krok, dlatego czasem zdarza im się reagować zazdrością.

Czy twój pies ma depresję? 5 sygnałów, że pupil nie jest szczęśliwyCzy twój pies ma depresję? 5 sygnałów, że pupil nie jest szczęśliwyCzytaj dalej

Husky zazdrosny o kota

Na nagraniu wrzuconym na platformę Rumble dostrzegamy scenę, w której piesek rasy husky leży na kanapie razem ze swoim właścicielem i czarnym kotem. Na nieszczęście dla psiaka mężczyzna poświęca swoją uwagę tylko kotu, którego przytula i głaszcze. Husky'emu z trudnością przychodzi zaakceptowanie zachowania właściciela, czuje, że to niesprawiedliwe, że on sam nie dostaje tylu pieszczot, co kot. Na początku stara się spoglądać na swojego pana maślanymi oczkami, ale nie przynosi to żadnych efektów. Po reakcji psiaka widać, że w każdej chwili może zabraknąć mu cierpliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Właściciel pumy napisał list do prezydenta Poznania. O co prosi?
3. Nic słodszego dziś nie zobaczycie. Urocze szczeniaczki zasnęły w misce

Pies dał popis swoim umiejętnościom wokalnym

Kiedy husky zauważył, że właściciel pozostaje obojętny na jego starania postanowił przyjąć zupełnie inną taktykę działania. Patrząc z wyrzutem na mężczyznę, husky zaczął szczekać, wyć, a nawet teatralnie przewracać się na grzbiet, byleby tylko ktoś zwrócić na niego uwagę. Tym, co wydaje się zabawne jest nie tylko reakcja psa, ale i samego kota, który ani trochę nie przejmuje się atakami zazdrości drugiego zwierzaka, dumnie się prężąc i leniwie machając czarnym ogonkiem. Husky nie mógł dłużej wytrzymać tej zniewagi! Czworonożny awanturnik zepchnął kotka z kanapy i sam usiadł na jego miejscu.

ZOBACZ WIDEO:

Cóż, zazdrość w małej dawce jest potrzebna w każdej relacji, aby udowodnić, że naprawdę zależy nam na kimś. Po zachowaniu psa widać, że czeka go długa droga, zanim nauczy się panować nad tym uczuciem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Gwiazdor disco polo przeżył straszny wypadek. Jak sobie radzi pół roku później?
  3. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  4. Wspaniałe zachowanie labradora. Powiadomił właścicielkę, kiedy jej syn doznał udaru
  5. Jak nauczyć psa, aby nie prosił o jedzenie? Kilka prostych wskazówek
  6. 260 osób na kwarantannie. Ognisko koronawirusa w hotelu w Polsce

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł