Husky
Źródło: unsplash/Megan Byers

Husky każdego dnia wymyka się z domu. Kiedy właściciel zrozumiał, gdzie ucieka, serce zabiło mu mocniej

21 Listopada 2020

Husky nie potrafił długo wytrzymać w jednym miejscu. Zawsze kiedy tylko zostawał sam w domu, znajdował tajemniczy sposób na to, aby wymknąć się niepostrzeżenie poza teren posesji. Pewnego razu właściciel postanowił go śledzić. Gdy odkrył cel ucieczek czworonoga, odebrało mu mowę. Pies nie mógł wytrzymać choćby jednego dnia bez wizyty u swojego najlepszego przyjaciela.

Husky syberyjski o imieniu Audi mieszkał w Tajlandii razem ze swoim właścicielem. Pies od najmłodszych lat był przyzwyczajony do pozostawania samemu w domu. Kiedy jego pan wychodził do pracy, zwierzak cierpliwie czekał na jego powrót, szukając sobie zajęcia do zabicia wolnego czasu.

Dziadek zademonstrował, jak kąpać niemowlę. Reakcja futrzastego asystenta rozśmiesza do łezDziadek zademonstrował, jak kąpać niemowlę. Reakcja futrzastego asystenta rozśmiesza do łezCzytaj dalej

Gdzie znika husky-uciekinier?

Zdarzyło się kilkakrotnie, że właściciel Audiego wracał po całym dniu do domu i nie był w stanie znaleźć swojego podopiecznego. Rozglądał się po każdym pomieszczeniu, sprawdzając potencjalne kryjówki, lecz po psiaku nie było ani śladu.

Całe szczęście po każdej z ucieczek czworonóg zawsze wracał bezpiecznie do domu i czekał pod drzwiami. Robił przy tym minę niewiniątka, jakby udawał, że wyszedł tylko na kilka minut.

Do tej pory nie zdarzyła się choćby jedna okazja do nakrycia psa na gorącym uczynku. Właściciel czworonożnego podróżnika łapał się za głowę, zastanawiając się nad tym, co jest powodem ciągłych "ewakuacji" Audiego. Jednocześnie nie miał serca zamykać go w domu i uniemożliwiać bieganie po ogrodzie, gdy husky nudził się pod jego nieobecność.

Pewnego razu, kiedy spacerował po okolicy, zauważył, że jego husky znowu wymyka się z ogrodu i biegnie po ulicy. Bez chwili zastanowienia ruszył za nim w pościg.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, "klasy za kasę nie kupi"
2.Grażyna Szapołowska pokazała swoją wnuczkę. Niezwykłe zdjęcie kobiet na okładce magazynu
3. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci

Rozczulające odkrycie

Opiekun Audiego poszedł za psem, licząc na to, że w końcu pozna powód, dla którego zwierzak nie potrafi wysiedzieć w domu. Wtedy zobaczył, że husky zatrzymuje się przed domem sąsiadów, po czym opiera łapki o ogrodzenie i zagląda do środka.

Okazało się, że husky zaprzyjaźnił się ze swoim sąsiadem - biszkoptowym labradorem retrieverem o imieniu Messy! Każdego dnia cierpiał z samotności i zwyczajnie chciał spędzić miło czas w czyimś towarzystwie. Z tego powodu uciekał przez płot i przybiegał na spotkanie z drugim pieskiem.

Właścicielowi zakręciła się łza w oku, kiedy dostrzegł, że husky i labrador stają na tylnych łapach, po czym przytulają się do siebie przez płot. Od tej pory zawsze zabierał Audiego na spacery pod dom sąsiadów, aby mógł zobaczyć się ze swoim najlepszym przyjacielem.

Tak szczerej przyjaźni można tylko pozazdrościć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Husky i labrador

Owczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył oceanOwczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył oceanCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. W sieci zawrzało. Syn Zenka Martyniuka znów dorzucił do pieca. Celebryta opublikował wpis o tajemniczym wyjeździe w egzotyczne regiony
  3. Owczarek niemiecki spędził 5 lat na łańcuchu. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy zobaczył ocean
  4. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?
  5. Zoo ma ogromny problem. "Nie można wysłać słonia na urlop"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski

źródło: kolezanka.pl

Następny artykuł