husky
Źródło: youtube.com/ Tonka the Malamute AKA WaterWolf

Husky obraził się na panią, nie chciał nawet na nią spojrzeć. Powód był poważny

20 Sierpnia 2020

Husky widoczny na filmie nazywa się Tonka i jest wyjątkowo uroczym przedstawicielem swojej rasy. To wesoły i łagodny pies. Z relacji właścicieli wynika, że istnieje tylko jedna rzecz, zdolna popsuć suczce nastrój. Zwierzak potrafi nie zbliżać się do swoich właścicieli bardzo długo, gdy ci naruszą jego jedyną zasadę. Choć wiele psów nie lubi gdy ich właściciele tak je traktują, ta suczka okazuje swoje niezadowolenie w wyjątkowy sposób.

Husky bardzo nie lubi, gdy ktoś moczy jego piękne, grube futro. Pies schnie potem przez wiele godzin. Sama czynność kąpieli także budzi jego odrazę. Ludzie polewają go wodą z dziwnie pachnącym specyfikiem i nie pozwalają mu wyjść z wanny. Mycie psa często jest kwestią budzącą zdecydowany opór pupila. Niewiele psów lubi tę czynność, która dla wielu osób jest odprężającą okazją do przemyśleń i rozluźnienia mięśni. O ile piana nie naleci nam do oczu, nie ma powodu by dbanie o higienę wzbudzało w nas negatywne odczucia. Psy inaczej patrzą na tę sprawę.

Szczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieliSzczeniaczek labradora poznaje nowo narodzoną krowę. Wideo stopi serca największych twardzieliCzytaj dalej

Husky obraził się na swoją właścicielkę

Właścicielka Tonki popełniła, przynajmniej jeśli spytamy o to tę suczkę, straszną niegodziwość, podstępem zwabiając ją do wanny i nie pozwalając jej wyjść, dopóki nie była czysta. Pies bardzo tego nie lubi - zapewne wolałby w tym czasie bawić się z opiekunami lub uciąć sobie drzemkę. Suczka wybrała niecodzienny sposób na odpłacenie się człowiekowi. Husky nie chciał za żadne skarby nawiązać z kobietą kontaktu wzrokowego.

- Wiedziałam, że Tonce nie spodoba się ten pomysł i trochę się jej narażę, ale zwyczajnie nie miałam wyboru. Była bardzo brudna i musiałam poddać ją kąpieli. Chciałam się do niej odezwać, żeby jakoś rozluźnić atmosferę. Spytałam się, czy jest szczęśliwa, że w końcu jest czysta. Ona nie chciała nawet na mnie spojrzeć. Obraziła się na śmierć i życie. Robi to za każdym razem, gdy ją kąpię – mówi właścicielka suczki, jak przytacza portal kochamyzwierzaki.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

Husky był bardzo wytrwały

Przez cały czas trwania prawie dwuminutowego nagrania kobieta próbuje nakłonić psa, by ten na nią spojrzał na najróżniejsze sposoby. Prosi husky by raczył choć przez chwilę spojrzeć jej w oczy czy zareagował jakoś na jej nawoływania. Zwierzak pozostaje jednak niewzruszony. Nie chce mieć nic wspólnego z właścicielką, która tak perfidnie nadużyła jego zaufania! Ta sytuacja ma miejsce za każdym razem, gdy pies się pobrudzi, wielokrotnie więc Tonka pokazała swojej pani co myśli o dziwnym rytuale. Psy inaczej postrzegają zapachy od ludzi. Ich czuły węch pozwala na rozróżnianie innych zwierząt wyłącznie po ich zapachu. Lubią też inne zapachy - dla psa lekko nadpsute mięso będzie pachnieć dużo lepiej od ludzkich perfum. Nic więc dziwnego, że wiele czworonogów nie cierpi kąpieli. Ich zapach to dla nich element tożsamości.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Zrobili kotu specjalne łóżeczko. Niebywałe, co zrobił mruczek
  6. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł