husky i mała dziewczynka
Źródło: youtube.com/ViralHog

Husky "rozmawia" z małą dziewczynką. Cała konwersacja się nagrała, płaczemy ze śmiechu

19 Listopada 2020

Psy husky znane są ze swojej gadatliwości, a kiedy już znajdą sobie partnera do rozmowy, nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Doskonałym przykładem tego jest wideo, które dosłownie rozkłada na łopatki. Husky i mała dziewczynka idealnie się dobrali, a ich rozmowa powoduje natychmiastowy uśmiech na twarzy.

Husky i mała dziewczynka to duet dobrany idealnie. Choć nie posługują się tym samym językiem i tak dogadują się doskonale, czego dowodem jest wideo zamieszczone w internecie, które obejrzały już setki tysięcy osób. Na nagraniu widać, jak ogromny pies i mała dziewczynka siedzą na podwórku i oddają się najśmieszniejszej konwersacji, jaką kiedykolwiek widzieliśmy!

Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocieTak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocieCzytaj dalej

Husky i dziewczynka ucięli sobie pogawędkę

Trudno powstrzymać śmiech słuchając tej rozmowy. Husky słyną z tego, że są wyjątkowo gadatliwą rasą, a ten psiak odnalazł doskonałą partnerkę do konwersacji. Siedzący na stole maluch i jego pies bawią się w najlepsze, przekrzykując się nawzajem.

Rozmowa składa się z radosnych okrzyków i śmiechów dziecka oraz dziwacznych pokrzykiwań psa. Ciekawi jesteśmy, jak znoszą to sąsiedzi!

Dziewczynka o imieniu Everlee ma dwa lata, ale nie komunikuje się jeszcze jak większość dzieci w tym wieku. Ma problemy z nauką mówienia z powodu padaczki, na którą cierpi od urodzenia.

Jednak jej pies, Dude (po polsku Koleś) zupełnie się tym nie przejmuje i świetnie mu się z nią rozmawia. Odkąd tylko dziewczynka pojawiła się w domu, husky nie opuszcza jej na krok i uwielbia spędzać z nią czas!

DZISIAJ GRZEJE:

1. Pomalowany na zielono, chory pies został znaleziony na ulicy. Prawda o jego sierści zadziwia
2. Poroniła 16 razy, lekarze nie wiedzieli, jak jej pomóc. Gdy traciła nadzieję, zdarzyło się niemożliwe
3. Dlaczego pies mruczy? Rozwiązanie zagadki nie powinno cię dziwić, istnieje proste wytłumaczenie

Nagranie rozmowy psa i dziecka

Rodzice nagrywający całą sytuację twierdzą, że to właśnie husky nauczył dwulatkę takich pogawędek. Wideo z ich konwersacją okrążyło sieć w błyskawicznym tempie. Pogawędka została obejrzana w samym serwisie YouTube ponad 418 tysięcy razy, a komentarze ciągną się w nieskończoność.

- Choć współczuję sąsiadom, nie mogłam przestać się uśmiechać. Widać, że się uwielbiają!

- Okej, to bardzo słodkie, ale z drugiej strony na dłuższą metę musi być nie do zniesienia.

- Mówcie, co chcecie, wideo jest przeurocze, a husky brzmi, jakby śpiewał!

Choć niektórzy uważają, że ten hałas jest dość irytujący, większość komentujących skłania się ku opcji, że rozmowa małego człowieka z psem jest wyjątkowo urocza i zabawna. A wy jak myślicie?

ZOBACZ WIDEO:

Golden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowodyGolden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowodyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Polsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowy
  3. Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin później
  4. "Sprzedał pan konia swojemu synowi, proszę bzdur nie opowiadać". Różal i Kviatkowa odpowiadają na tłumaczenia Świerzyńskiego
  5. Kot pierwszy raz odwiedził plażę. Jego mina wyraża wszystko, co myśli o nowym doświadczeniu
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Naukowcy rozwiązali największą zagadkę Marsa i osłupieli. Gigantyczna katastrofa, chodzi o wodę na planecie

źródła: youtube.com

Następny artykuł