husky u fryzjera
Źródło: youtube.com/Rover's Makeover Dog Grooming - Oklahoma City

Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej strony

19 Listopada 2020

Husky po raz pierwszy znalazł się w gabinecie psiego fryzjera. Jego właściciel nie miał pojęcia, czego spodziewać się po swoim pupilu. Groomerka wszystko nagrała. Reakcja wyjątkowo "wygadanego" psa na zabiegi pielęgnacyjne powala.

Husky był bardzo niespokojny przed swoją pierwszą wizytą w psim salonie urody. Wiele zwierzaków nie lubi takich miejsc. Podobnie jak gabinet weterynarza kojarzą im się z ograniczeniem swobody i niekoniecznie przyjemnymi działaniami ludzi. Jak przystało na przedstawiciela tej rasy, 4-miesięczny szczeniak był bardzo rozgadany. Przez praktycznie cały zabieg wył, piszczał i szczekał.

Kotka przez 12 lat mieszkała w kościele. Po jej śmierci odprawiono wyjątkową ceremonięKotka przez 12 lat mieszkała w kościele. Po jej śmierci odprawiono wyjątkową ceremonięCzytaj dalej

Husky po raz pierwszy odwiedził fryzjera

Na szczęście doświadczona groomerka robiła wszystko, by uspokoić psa i uczynić to doświadczenie jak najmniej stresującym. Husky już w trakcie kąpieli skarżył się wniebogłosy. Mimo że temperatura wody była odpowiednia, a mydło nie szczypało psich oczu, zwierzak nie mógł się uspokoić.

Kobieta przez cały zabieg mówiła do psa, by go się nie bał. Zwierzęta wyczuwają różnicę w zdaniach wypowiedzianych przez człowieka różnym tonem. Niektóre sformułowania i dźwięki działają na nie kojąco.

Być może niezadowolenie zwierzak miało więcej wspólnego, z tym że był przypięty krótką smyczą do ramy wanienki. Czworonogi nie cierpią sytuacji, w której coś krępuje ich ruchy.

Po krótkim prysznicu przyszedł czas na przycięcie pazurów. Kobieta pokazała psu przyrząd, którym się przy tym posługiwała. Zwierzak obwąchał go i pozwolił jej działać. Wygląda na to, że po wyjściu z wanny mocno się uspokoił.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiemy, jak czuje się szczeniak, który konał na środku drogi. Niestety, 200 metrów dalej rozegrała się kolejna tragedia
2. Ma 82 lata i trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Zachwyca ludzi na całym świecie, jest wideo
3. Golden retriever jest geniuszem zbrodni. Oszukał swojego pana i zatuszował dowody

Właściciel sądził, że jego husky sprawi więcej kłopotów

Choć tylne łapy przysporzyły jej trochę problemów, pies ciągle wyrównał je jej z ręki, cały zabieg poszedł dość sprawnie. Pies został umyty, wysuszony i uczesany, jego pazurki były równo przycięte.

Po wizycie kobieta postanowiła porozmawiać ze swoim czworonożnym klientem. Husky są w stanie prowadzić z człowiekiem długie wymiany zdań, szczególnie gdy skarżą się na coś, co im się nie podoba.

Szczeniak wydawał się żalić na to, jak został potraktowany. Mogłoby się wydawać, że robił fryzjerce wyrzuty. Wył, wydając z siebie przeróżne dźwięki i nie dając jej dojść do słowa. W końcu postanowiła dać mu się wygadać.

Na koniec groomerka zawiązała mu na szyi piękną niebieską chustkę i odesłała do właściciela. Mężczyzna, oglądając nagranie, nie mógł uwierzyć w to, jak spokojny był pies. Zwykle husky biegał po całym domu, psocąc na różne sposoby.

ZOBACZ WIDEO:

Dalmatyńczyk zakłóca kociakowi drzemkę. Wtedy dostaje niezapomnianą nauczkę, reakcja mruczka bawi do łezDalmatyńczyk zakłóca kociakowi drzemkę. Wtedy dostaje niezapomnianą nauczkę, reakcja mruczka bawi do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Rząd wyda ponad 125 mln złotych na jedną firmę. Wszystko przez zakaz lotów
  3. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  4. Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcenna
  5. Samotny owczarek niemiecki odwiedził komisariat. Przyszedł zgłosić własne zaginięcie
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Bill Gates nie zamierzał dłużej milczeć. Powiedział, co może zdarzyć się już za kilka miesięcy

źródło: youtube.com

Następny artykuł