husky kłóci się
Źródło: youtube.com /Husky Named Blu Channel

Husky zniszczył swoje posłanie. Gdy właścicielka zaczęła na niego krzyczeć wpadł w histerię

19 Września 2020

Husky, podobnie jak ludzie nie lubi, gdy się na niego krzyczy. Część osób, przyłapana na gorącym uczynku przeprasza, nie chcąc eskalować napięcia i próbując szybko rozwiązać sprawę. Inni, podobnie jak zwierzak widoczny na nagraniu będą do końca walczyć o swoje rację. Pies odrobinę się jednak zagalopował. Podobnie jak małe dziecko, któremu rodzice nie kupią upragnionej zabawki, na zakaz gryzienia łózka zareagował histerią.

Husky o imieniu Blu został przyłapany przez swoich właścicieli na gorącym uczynku. Pies nie zdążył nawet odejść od resztek pogryzionego przez siebie posłania, którego wypełnienie rozwleczone było po całej podłodze. Najprawdopodobniej zwierzak postąpił tak, bo jego opiekunowie zdecydowali się spędzić wieczór poza domem nie zabierając go ze sobą. Możliwe także, że nuda i stres związane z ich nieobecnością doprowadziły do takiego obrotu sprawy. Psiak wydaje się robić swoim ludziom wyrzuty zmierzające właśnie w tym kierunku.

Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkałoKot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkałoCzytaj dalej

Husky nie dawał pani dojść do głosu

Pies robił co mógł, by nie dać swojej pani wyartykułować zarzutów wobec siebie. Husky prawdopodobnie wyczuwał emocje, zdradzane przez ton jej głosu. Wiedział, że jego właścicielka jest na niego wściekła z powodu tego co zrobił. Nie miał jednak zamiaru pozostać jej dłużnym. Sam mógł jej wiele zarzucić. Na przykład fakt, że zostawiła go w domu zupełnie samego, nie zapewniając mu żadnych rozrywek. Szybko jednak stało się jasne, że nie można liczyć na racjonalną rozmowę z Blu. Zwierzak, który na początku jedynie cichutko wył, szybko się rozkręcił. Po chwili nie dawał swojej pani dojść do słowa, zagłuszając jej logiczny wywód swoimi pyskami i szczeknięciami. Nie miał zamiaru pozwolić jej na dojście do żadnych wniosków.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

Husky znane są ze swoich umiejętności wokalnych

Blu szybko zrozumiał dwie przykre rzeczy. Po pierwsze, nie uda mu się przegadać swojej właścicielki. Po drugie, jako że zniszczył własne posłanie nie ma gdzie spać. Mimo to wydawał się nimi nie przejmować. Posłużył się unikalną dla swojej rasy zdolnością do wydawania najrozmaitszych dźwięków. Husky często próbują imitować dźwięki, które wpadną im w ucho. Czasem jest to słuchana przez ich właścicieli muzyka. W innych wypadkach odgłosy syreny przejeżdżającej karetki. Bardzo możliwe, że w tym wypadku zwierzak nie wdawał się ze swoją opiekunką w dyskusję, a robił coś znacznie gorszego - przedrzeźniał ją.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Okaleczony kucyk został potraktowany jak zepsuty mebel. Nieczuły hodowca wystawił go na sprzedaż
  4. Pies został rozdzielony z właścicielem na 3 lata. Gdy spotkali się ponownie, zwierzę o mało nie padło z wrażenia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Ważny apel Agaty Dudy do wszystkich Polaków. Potrzebna każda pomoc, chodzi o wyjątkowe miejsce

źródło: animalchannel.com

Następny artykuł