husky idzie pod pociąg
Źródło: youtube/the dodo

Zobaczył husky przy torach kolejowych. Kiedy podszedł do niego, wszystko stało się jasne

18 Września 2020

Husky stał na drodze przed przejazdem kolejowym. Szlaban był otwarty, co znaczyło, że pociąg nie nadjeżdżał. Jednak zawsze trzeba być ostrożnym przy tego typu miejscach, ponieważ technologia może zawieść, a pociągi potrafią kursować z zawrotną prędkością. Kiedy kierowca zobaczył psa rasy husky biegnącego w kierunku torów kolejowych, zaczął krzyczeć do niego, aby ten zawrócił. Widać było, że zwierzak jest zagubiony i zdezorientowany. Do tragedii mogło dojść w każdej chwili.

Husky zatrzymał się przed torami kolejowymi, prawdopodobnie z powodu krzyczącego do niego mężczyzny. Kierowca próbował zwrócić na siebie uwagę, odciągnąć pieska od niebezpiecznego miejsca, które mogłoby go zabić. Mężczyzna wysiadł z auta, miał nadzieje, że zwierzę od niego nie ucieknie. "Nigdy nie zostawiam zwierzęcia, kiedy widzę, że jest w potrzebie" - wyznał mężczyzna do kamery, idąc w kierunku psa. Husky przyszedł posłusznie do kierowcy i od razu zaczął merdać ogonkiem. Widać było, że nie jest bezpański, prawdopodobnie zgubił się i nie potrafi wrócić teraz do domu.

Myśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowęMyśleli, że ratują szczeniaki labradora. Kiedy lekarz powiedział im prawdę, odebrało im mowęCzytaj dalej

Husky nie miał czipa, żadnego adresu

Kierowca był pewien, że ktoś poszukuje husky'ego. Zwierzę było zadbane, bardzo przyjazne, ale i głodne i wycieńczone tułaczką. Mężczyzna zabrał czworonoga do samochodu. Postanowił przewieźć go do kliniki weterynaryjnej, aby dowiedzieć się więcej o jego stanie zdrowia oraz o możliwym czipie, który pomógłby w ustaleniu właściciela.

- Klinika zamyka się za kilka minut, ale mam nadzieję, że zdążą zobaczyć, czy ma czip. Muszę się dowiedzieć,czy mam go zabrać do domu,czy co z nim robić - mówił mężczyzna.

Niestety, husky nie posiadał chipa, nie wiadomo było, do kogo należy. Kierowca nie znalazł również zdjęć pieska na Facebooku. Wyglądało na to, że nikt nie poszukiwał suczki. Mężczyzna zdecydował się zabrać czworonoga do swojego domu, jednak obawiał się reakcji żony. Kobieta była zaskoczona decyzją. W ich domu mieszkały już 2 psy, na kolejnego czworonoga nie było niestety miejsca. Kiedy jednak poznała zwierzę, to od razu się w nim zakochała, a pozostałe psy szybko zaprzyjaźniły się z suczką.

DZISIAJ GRZEJE:1.Sejm uchwalił "piątkę dla zwierząt". Będą zmiany, "miliony zwierząt, przestaną dzisiaj cierpieć"
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3.Słodki szczeniak nie rozumiał, co dzieje się w lustrze. Bezcenna reakcja zwierzaka na swoje odbicie

Po publikacjach zdjęć husky'eo w sieci jeszcze tej samej nocy do mężczyzny odezwali się właściciele. Nie czekali do ranka, aby pojechać po psiaka. Wsiedli w samochód, aby odebrać zwierzaka od razu. Niestety nie wyjaśniono, w jaki sposób pies im uciekł, ani dlaczego był przy torach kolejowych. Historia zakończyła się szczęśliwe, ale mamy nadzieję, że już więcej do takich sytuacji nie dojdzie.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Słodki szczeniak nie rozumiał, co dzieje się w lustrze. Bezcenna reakcja zwierzaka na swoje odbicie
  6. Popełnił kolosalny błąd na grzybobraniu. Nigdy nie rób jak on, trafił do szpitala

Źródło: youtube

Następny artykuł