husky i dziecko
Źródło: screen z youtube/milperthusky

Husky zaczepił dziecko łapą po twarzy. Ojciec próbował uspokoić synka, jest nagranie

18 Czerwca 2020

Husky siedział obok dziecka i łasił się do niego. W pewnym momencie wydarzyła się bardzo niebezpieczna sytuacja, zwierzę zaczepiło dziecko łapą. Mały chłopiec zalał się łzami, ojciec próbował go uspokoić. Czy właściciel czworonoga był na niego zły?

Kanał na YouTubie "milperthusky" subskrybuje już blisko 2 mln użytkowników. Wszystko przez świetne filmiki, którymi dzieli się z internautami właściciel ogromnych psów rasy husky. Zwierzaki są cudowne, a ich niektóre reakcje na różne sytuacje, potrafią doprowadzić do wielkiego uśmiechu na twarzy. Kto przecież nie lubi popatrzeć na słodkie psiaki w internecie? Zdecydowanie ciężko jest znaleźć taką osobę!

Husky zaczepił łapą dziecko

Opiekun psiaków podzielił się w sieci kolejnym wideo ze zwierzakami i dzieckiem. Mężczyzna przyszedł z synem do salonu i siadł na kanapie. Już po kilku sekundach na miejscu zjawiły się dwa ogromne husky, które zaczęły się łasić do chłopca i właściciela, cały czas merdały swoimi ogonami. Widać było, że psy bardzo się cieszą ze wspólnie spędzonych chwil, niestety w pewnym momencie husky o imieniu Millie podniósł łapkę i przypadkowo drasnął chłopca po twarzy. O mały włos, pazur nie dostał się do oka. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Chihuahua spędziła 9 lat w pseudehodowli. Nagrano moment, kiedy po raz pierwszy otrzymała łóżkoChihuahua spędziła 9 lat w pseudehodowli. Nagrano moment, kiedy po raz pierwszy otrzymała łóżkoCzytaj dalej

Dlaczego ojciec podzielił się tym nagraniem w sieci? Chciał przestrzec innych rodziców, że nawet na moment nie wolno spuszczać zwierząt i dzieci z oczu.Poza tym, każdy pies może zrobić dziecku krzywdę. Niektórych sytuacji nie da się przewidzieć i przed nimi uchronić.

- Wszystko może się przytrafić. Wypadki często się zdarzają (...). To nie była Millie wina. To nie była Parkera wina. Ja za to odpowiadam. Jest to doskonały przykład tego, jak niebezpieczne jest czasem posiadanie psów i dzieci koło siebie. Nie można ich spuszczać z oczu. Zamieszczam to, choć moglibyśmy ukryć się z takimi sytuacjami, ale... chcielibyśmy pokazać wszystkim, że nawet Millie - najgrzeczniejszy pies na świecie może przez przypadek kogoś skrzywdzić - czytamy w podpisie do jedzenia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Na zdjęciu ukryty jest pies. Większość osób potrzebuje przynajmniej 20 sekund, żeby go znaleźć
2. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące

Ojciec dodał, że dziecku nic się nie stało. Bardziej przestraszył się całej sytuacji, ale wyszedł bez szwanku. Zobaczcie nagranie, które obejrzało ponad 23 mln osób w sieci. Czy ojciec mógł temu zaradzić?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Suczka została porzucona przy drodze. Kiedy ratownicy przyjechali ją uratować, zamarli
  3. Ksiądz odprawiał Mszę, kiedy wbiegł pies. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  4. Spacer z psem zamienił się w walkę o przetrwanie. Ogromny aligator porwał zwierzaka do wody
  5. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach
  6. Przemysław Saleta adoptował niepełnosprawnego buldoga. Ich zdjęcia chwytają za serce

Źródło: youtube

Następny artykuł