nagranie z monitoringu
Źródło: youtube.com/ CBS Los Angeles

Jego husky zachowywał się dziwnie. Właściciel sprawdził nagranie z monitoringu i aż się w nim zagotowało

17 Września 2020

Husky zachowywał się naprawdę dziwnie. Właściciel psa, Jose po powrocie z pracy od razu zauważył, że cos jest nie tak. Naprawdę przestraszył się, że coś może dolegać psu, jednak nie miał pojęcia, co mogło się stać. Psiak intensywnie wycierał pyszczek o trawę i meble. Wtedy Jose postanowił sprawdzić domowy monitoring, a gdy zobaczył, co się stało, ogarnął go prawdziwy gniew.

Husky o imieniu Coco przeżył podczas nieobecności właściciela coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca. Zmartwiony dziwnym zachowaniem psa mężczyzna sprawdził materiał z domowych kamer. Gy tylko zobaczył, co stało się pod jego nieobecność, zagotowało się w nim. Natychmiast podjął odpowiednie kroki, a jego historia została nagłośniona w mediach, by przestrzec innym właścicieli psów.

Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieliCzy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieliCzytaj dalej

Husky zachowywał się dziwnie

Czteroletni husky Coco stał się ofiarą niewiarygodnego incydentu. To niesamowite, jak okrutnie człowiek może potraktować niewinne zwierzę. Nagranie z monitoringu, które zobaczył właściciel psa, Jose, bardzo nim wstrząsnęło. Nie spodziewał się, że taka sytuacja mogłaby kiedykolwiek mieć miejsce. Kamera umieszczona na podwórzu wykazała bowiem, że sprawczynią bólu psa była listonoszka. Na nagraniu widać, jak stojąca przy bramie wejściowej kobieta upuszcza jakiś przedmiot wyciągnięty z torby. Następnie schyla się po coś, co okazuje się być puszką gazu pieprzowego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzę
2. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
3. Mężczyzna próbuje złapać psa, który wypadł z 9. piętra. Monitoring wszystko nagrał, mogło skończyć się tragedią

Monitoring ujawnił prawdę

Tak, choć ciężko w to uwierzyć, listonoszka postanowiła psiknąć biednemu husky sprayem prosto w pyszczek. Biedny Coco natychmiast odbiega i oślepiony bólem zaczyna kręcić się po podwórku. To dlatego później tak intensywnie wycierał pysk o meble. Wstrząśnięty Jose natychmiast przemył psu pysk i zabrał go do weterynarza. Na szczęście nic mu się nie stało, poza doświadczeniem stresu i strachu. Właściciel był jednak wściekły na pocztę, gdzie złożył skargę na listonoszkę. Jednak nie usłyszał o przewoźnika nic na temat ukarania kobiety lub pozbawienia jej pracy. Na szczęście nagłośniono jednak jego historię, by przestrzec innych właścicieli przed takimi incydentami.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
  2. 3 śliczne pieski odwiedziły dom królowej Elżbiety. Chwilę później zwijały się w niewyobrażalnych cierpieniach
  3. Czy powinniśmy całować psy? Odpowiedź może zasmucić wielu właścicieli
  4. Ktoś chciał zakopać żywego psa. Cud sprawił, że mężczyzna go odnalazł, finał przywraca wiarę w ludzkość
  5. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  6. Dramatyczna wiadomość od TVP. Podhale w żałobie, nie żyje

źródło: youtube.com

Następny artykuł