Husky i dziecko próbują się zaprzyjaźnić
Źródło: screen z youtube/My Mountain Husky

Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

17 Sierpnia 2020

Husky uchodzą za bardzo towarzyskie czworonogi, które uwielbiają dzieci. Niezwykle inteligentne i przyjacielskie zwierzaki z chęcią wybierane są do dużych domów z bobasami, w końcu nie tylko będą się z nimi bawić, ale i obronią je przed niebezpieczeństwem. Okazuje się jednak, że nie można "wrzucać wszystkich husky do tego samego worka", każdy jest inny. Udowodnił to jeden szczeniak właśnie tej rasy.

Husky są niezwykle czułe w stosunku do swoich bliskich. Nie lubią zostawać same nawet na moment, potrafią wyć naprawdę bardzo głośno, kiedy ktoś to zrobi. Husky bardzo źle znoszą samotność, stąd cieszy je widok zarówno dorosłego, jak i dziecka. Zwierzaki tej rasy tak samo jak owczarki uwielbiają najmłodszych. Nie tylko nie skrzywdzą ich, ale ku uciesze rodziców, chcą być ich niańkami i obrońcami.

Przywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięPrzywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięCzytaj dalej

Husky boi się dzieci

Na kanał Mountain Husky wpadł filmik, który podzielił internautów. Właściciele szczeniaka husky'ego próbowali zapoznać go z małym dzieckiem. Okazało się, że psiak nie przepada za bobasami, a wręcz się ich boi! Przerażone zwierzę uciekało od wyraźnie szczęśliwego dziecka. W przeciwieństwie do psa, maluch kochał zwierzaczki, z którymi chciałby się bawić.

- Nasz przyjaciel przyszedł do nas z trójką dzieci i Kakoa (husky - red.) nie był ich pewien. Kakoa nie chciał bawić się z dziećmi, a drugi pies o imieniu Sky je uwielbia i tylko chciałby dawać im buziaki - czytamy na YouTubie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Próbowali zaprzyjaźnić małego husky z dzieckiem. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja

Husky nie chciał zapoznać się z dzieckiem i próbował od niego uciec. Właściciele chcieli zmienić jego nastawienie, jednak wszystkie próby zakończyły się klęską. Husky próbował się ukryć między nogami, co wyraźnie zarejestrowały kamery. Myślicie, że to dobry pomysł, aby zmuszać psa do czegoś, kiedy wyraźnie nie ma na to ochoty?

- Nie martw się piesku, ja również boję się dzieci.
- Tak właśnie wyglądam ja i dzieci.
- Ah, Kakoa. Ona potrzebuje więcej czasu, aby przywyknąć do maluchów - czytamy w komentarzach na YouTubie.

Zobaczcie wideo!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie twierdzono, że Łajka zmarła przez brak tlenu. Prawda jest jednak bardziej okrutna, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Zaopiekowali się bardzo wychudzonym husky. Kiedy poczuł się lepiej, zmienił się nie do poznania
  4. Malutkie kotki prawie zostały sierotami. Niebywałe, co dla nich zrobił owczarek niemiecki
  5. Czy można spać z psem w łóżku? Właściciele zwierzaków nie ucieszą się z tych słów
  6. Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł