husky i dziecko
Źródło: youtube.com/milperthusky

Dziecko spotkało w łóżku husky'ego. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki

17 Lipca 2020

Husky rozłożył się wygodnie na łóżku. Leżał przykryty kołdrą, gdy do pokoju wszedł mały chłopiec. Mimo namów chłopca i jego ojca zwierzak nie miał zamiaru odpuścić swojego komfortowego i ciepłego legowiska. Chłopiec postanowił w końcu pójść na kompromis, kładąc się obok psa. Reakcja zwierzaka rozczula.

Husky nie miał nic przeciwko towarzystwu na posłaniu. Gdy tylko mały parker ułożył się obok niego na poduszce psiak od razu wyraził swoje zadowolenie z powodu tego fakt. Oglądając nagranie łatwo domyślić się, czemu psy nazywane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Możemy obserwować szczere uczucie jakie łączy tą dwójkę. Obaj wydają się bardzo zadowoleni z możliwości ucięcia sobie krótkiej wspólnej drzemki.

Zostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alpakaZostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alpakaCzytaj dalej

Husky objął małego człowieka łapkami

Pies, choć na początku nie chciał zrobić dziecku miejsca, ostatecznie ucieszył się z jego uwagi. Możliwe że po prostu lubi spać po lewej stronie łóżka, by zawsze wstać z niego prawą łapką, lub po prostu znalazł najwygodniejszą pozycję i nie chciał ryzykować, że gdy się przesunie nie uda mu się jej odzyskać. W każdym razie, gdy chłopiec wspiął się na materac z prawej strony husky od razu zaczął go lizać. Rozkosznej parce udało się nawet podzielić kołdrą, tak by żaden nie był pokrzywdzony.Pies cierpliwie znosił figle malucha i z zazdrością patrzył na pijącego z butelki chłopca. W końcu, gdy ogarnęło ich zmęczenie położyli się obok siebie obejmując się rękami i łapkami i zasnęli. Obaj wyglądają, jakby czuli się bezpiecznie i nie chcieli znaleźć się nigdzie indziej.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alapaka
2.Szczeniaki gonią małego chłopca. Nagle dziecko się potyka, wszystko się nagrało

ZOBACZ WIDEO:

Psy uwielbiają spać obok ludzi

Większość psów trzymanych w domu przynajmniej raz próbuje dostać się do łóżka właściciela. Wiele osób nie lubi spać z pupilami - zwierzaki potrafią się wiercić lub kłaść się w sposób uwierający człowieka, zostawiają w łóżku masę sierści, czasem nawet wskakują na białą pościel brudnymi łapami. Nie da się jednak ukryć, że jeśli uda mu się tam dostać, to zwierzak zwykle pięknie odwdzięcza się osobom śpiącym z nim. Zapewnia ciepło w chłodne wieczory lub przytula się do nas gdy tego potrzebujemy. Niektórzy stosują rozwiązanie pośrednie, robiąc psu stałe miejsce na przykład na kocu leżącym w nogach łóżka, lub ustawiając posłanie psa w swojej sypialni, tak by pies czuł w nocy ich bliskość. A co wy sądzicie na temat spania ze zwierzętami?

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko uwierzyć, ale w kuchni jest kot. Tylko najbystrzejsze osoby są w stanie go wypatrzeć
  2. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Golden retriever dostał nową zabawkę. Właściciel nie przewidział jego reakcji, pies rozśmieszył tysiące internautów
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu

Źródło: pawmygosh.com

Następny artykuł