husky i kotek
Źródło: youtube.com/Top Movie Scene

Ogromny husky i malutkie kociątko zbliżają się do siebie. Mogło się skończyć tylko jednym

16 Października 2020

Husky to duży pies, a ten przedstawiony na nagraniu jest wyjątkowo imponujących rozmiarów. Kiedy widzimy obok niego mikroskopijnego kotka, ciężko nie wstrzymać oddechu w napięciu. Maleństwo i olbrzym zbliżają się do siebie coraz bardziej. Finał mógł być tylko jeden.

Husky i maleńki kotek przedstawieni na wideo są swoimi dokładnymi przeciwieństwami. Maleństwo nie może być starsze niż kilka dni i porusza się wyjątkowo niezdarnie. Z kolei ogromny, puchaty husky jest nieco wybity z rytmu ruchliwym maleństwem. Widać, że dopiero się poznają. Z początku sytuacja budzi grozę, jednak już po chwili parzymy na nią zupełnie inaczej. Wszystko zostało nagrane.

Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"Czytaj dalej

Husky i kotek

Na początku nagrania widzimy, jak pies leży na ziemi, a kotek zupełnie nieprzejęty rozmiarami swojego kolegi przechodzi... tuż po nim. Zdezorientowany husky wygląda, jakby bardzo się starał nie poruszać zbyt gwałtownie - zapewne w obawie, że może skrzywdzić malucha. Kicia przez cały czas płacze wniebogłosy i chyba bardzo jej się dokądś spieszy, gdyż nie zatrzymuje się ani na chwilę. Po chwili widzimy, jak husky wstaje i obwąchuje kotka, którym jest wyraźnie zafascynowany.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kot z Bydgoszczy został cudem uratowany. Teraz jest pielęgniarzem dla innych zwierzą
2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
3. Zaskakująca kryjówka teściowej, która rabowała pola pietruszki. Aż pies nie mógł uwierzyć, co ona zrobiła

Choć różnica rozmiarów jest ewidentna, maluch zdaje się nie rozumieć, o ile większy od niego jest husky. Podchodzi do psa najbliżej jak może, jakby chciał schować się w jego gęstym futrze, na co speszony olbrzym wstaje, bardzo uważając, by nie zadeptać przy tym kotka. Po chwili jednak orientuje się, że maleństwo chce tylko się przytulić, więc pozwala na to, by siedziało blisko niego. Pod koniec rozumiemy już, że husky po prostu dogląda małego kota, próbując nie zrobić mu przy tym krzywdy. To naprawdę uroczy duet!

ZOBACZ WIDEO:

Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowiDramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zostawisz znacznie więcej pieniędzy w kieszeni. Świetna wiadomość dla klientów dwóch wielkich banków
  2. 4-latka po śmierci ukochanego psa napisała list do Boga. Kilka dni później stało się coś zaskakującego
  3. Ma tylko 1,5 roku, a już jest gigantyczny. Mastif Balto z Polski podbija serca
  4. Pieniądze z wygranego turnieju wydała na niecodzienne zwierzęta. Iga Świątek zaskoczyła zakupem
  5. Mężczyzna przygarnął do domu 300 psów. Nie mógł przejść obok nich obojętnie
  6. Banki alarmują, wzmożona aktywność oszustów. Tysiące zagrożonych klientów, znikają życiowe oszczędności

źródło: youtube.com

Następny artykuł